Kto robi tego rodzaju windy?


adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Kto robi tego rodzaju windy?

Post: #61 adampiszczek
02 cze 2016, 13:48

Witam, szukam dźwigu samochodowego , która umożliwia podnoszenie aut na 1-sze piętro hali produkcyjnej. Mamy przedsiębiorstwo, które zajmuje się wytwarzaniem drzwi. Produkcja znajduje się na dwóch poziomach. Na dzień dzisiejszy rozładunek produktów potrzebnych do pracy wykonywany jest na dole i następnie przewożony na pierwsze piętro. Mnóstwo czasu tracimy na tego typu prace. Pomyślałem więc o zamontowaniu windy, która była by na zewnątrz i umożliwiała podniesienie całego samochodu na wyższy poziom. Pomysł świetny ale nie wiem do kogo się z tym zwrócić?

podobne tematy:

Po co trzeba tworzyć mobilne serwisy WWW?

Wiele osób nie może zrozumieć czemu tak szybko modyfikują się wymagania odnośnie stron internetowych. Gron firm lokując posiadane środki w tworzenie strony internetowej było przekonane, iż jest to wydatek na wiele lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety takie podejście w dobie tak sprawnie rozwijających się technologi jest bardzo dużym błędem. Strony internetowe, które były nowoczesne dwa lata temu, obecnie mogą już nie spełniać obecnych wymogów.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego rodzaju stanu rzeczy jest kilka. Pierwszy z nich a. także chyba kluczowy to inne firmy, które coraz intensywniej inwestuje w reklamę w wyszukiwarkach internetowych. Posiadanie zwykłej strony internetowej to w obecnych czasach za mało. Istotny jest jej wygląd, łatwa nawigacja po serwisie internetowym jak i również dobrze przedstawiony produkt. Do tego zalecane są regularne aktualizacje strony internetowej. Strona powinna się rozwijać, bez tego regularni użytkownicy mają odczucie, iż wasza firma stanęła w miejscu i nie ma potrzeby wracać na nią z powrotem. Drugi powód związany jest z rozwojem urządzeń mobilnych, które zastępują tradycyjne laptopy. Rzesza użytkowników ogląda strony internetowe na telefonach komórkowych. Te urządzenia są wyposażone w mniejsze matryce. Serwisy, które nie posiadają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie prezentowały. Niektóre bloki strony internetowej będą niewidoczne dla internauty. Też nawigacja po tradycyjnej stronie jest znacznie utrudniona. Rezultat: potencjalny kupujący zrezygnuje z twojej strony i pójdzie do innej firmy, która posiada mobilną wersję strony internetowej. Obecnie najważniejszym elementem strony internetowej jest komfort twoich klientów. Konkurencję posiadasz znaczną, która z chęcią przejmie twoich klientów. Również wyszukiwarki internetowe zauważyły tą tendencję i dodały ten punkt do oceny jakości strony internetowej.

Czy nieposiadanie strony w wersji mobilnej skutkuje niekorzystnie na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista. Oficjalne stanowisko przedstawicieli największych wyszukiwarek internetowych jest proste: nie posiadanie strony mobilnej wpływa niekorzystnie na pozycję strony w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Jest dużo branż, w, których firmy nie posiadają jeszcze tego typu stron. Tak, więc nawet nie posiadanie wersji mobilnej nie obniża rankingu domeny dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeśli w twojej branży inne strony dostosowały się do wymagań, to twoja strona internetowa uzyska gorsze miejsca wyszukiwania dla smartfonów czy tabletów. Natomiast jeśli użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój wynik nie zostanie obniżony. Reasumują, rzecz jasna należy inwestować w rozwiązania mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak tego rodzaju strony z pewnością wykluczy waszą firmę z czołówki i spowoduje problem w pozyskaniu nowych klientów.

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Kto robi tego rodzaju windy?

Post: #62 adamniczyj
02 cze 2016, 13:51

Cześć, szybkie pytanie czy sprawdzałeś w wyszukiwarce internetowej. Ja wpisując dźwigi samochodowe znalazłem dużo firm. Wśród wyników jest również ta strona http://montownia.eu/dzwigi-samochodowe przedsiębiorstwa, które zajmuje się projektowaniem tego rodzaju dźwigów samochodowych. Nie mam pojęcia tylko czy będą wstanie wykonać windę, która ma tak spory udźwig.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość