Klasyczne meble do biura z Niemiec


krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Klasyczne meble do biura z Niemiec

Post: #65 krzysiekwolski
07 cze 2016, 15:09

Dzień dobry. Zwracam się do was z pytaniem odnośnie tego rodzaju mebli biurowych. Bardzo przypadły mi do gustu takie innowacyjne rozwiązania jak tego producenta http://jfmfurniture.de/mobel-auf-mass i rozmyślam nad ich zakupem do swojej firmy. Dla przykładu dołączę fotografię zestawu, który moim zdaniem jest najbardziej interesujący Obrazek i będzie adekwatny do charakteru prowadzonej działalności. Jeśli nie będzie to kłopotem, czy jesteście w stanie wyrazić swoje zdanie na temat takich rozwiązań. Bardzo zależy mi na zdaniu innych ludzi. Celem zmian w firmie jest zwiększenie atrakcyjności wizualnej dla naszych klientów.

podobne tematy:

Po co powinno się inwestować w mobilne strony WWW?

Sporo ludzi nie może zrozumieć czemu tak prędko modyfikują się wymagania odnośnie stron internetowych. Sporo firm inwestując swoje środki w budowę strony WWW było przekonane, iż jest to wydatek na kilka lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego typu podejście w czasach tak dynamicznie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest bardzo dużym błędem. Strony internetowe, które były nowoczesne dwa lata temu, obecnie mogą już nie spełniać obecnych wymogów.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego rodzaju stanu rzeczy jest kilka. Najistotniejszy z nich i chyba kluczowy to inne firmy, które coraz bardziej inwestuje w reklamę w wirtualnym świecie. Posiadanie prostej witryny WWW to w dzisiejszych czasach za mało. Istotny jest jej wygląd, łatwa nawigacja po serwisie internetowym jak i również odpowiednio wyeksponowany towar. Do tego zalecane są częste aktualizacje informacji. Strona powinna się rozwijać, bez tego regularni użytkownicy posiadają odczucie, iż wasza firma stanęła w miejscu i nie ma konieczności wracać na nią jeszcze raz. Drugi aspekt związany jest z rozwojem urządzeń mobilnych, które wypierają popularne laptopy. Rzesza internautów wyświetla witryny internetowe na smartfonach. Te urządzenia mają mniejsze matryce. Serwisy, które nie posiadają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie wyświetlały. Niektóre bloki witryny WWW staną się niewidoczne dla internauty. Również nawigacja po tradycyjnej stronie jest mocno utrudniona. Efekt: potencjalny użytkownik zrezygnuje z twojej witryny i pójdzie do konkurencji, która posiada mobilną wersję witryny WWW. Dzisiaj kluczowym elementem witryny WWW jest komfort twoich klientów. Konkurencję posiadasz znaczną, która z chęcią przejmie twoich klientów. Też wyszukiwarki internetowe zauważyły tą tendencję i uwzględniły ten punkt do oceny jakości witryny WWW.

Czy nieposiadanie witryny w wersji mobilnej skutkuje negatywnie na ranking w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Oficjalne stanowisko przedstawicieli największych wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: nie posiadanie strony mobilnej będzie wpływać negatywnie na ranking strony w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Jest dużo branż, gdzie firmy nie posiadają jeszcze tego typu stron. Tak, więc nawet nie posiadanie strony mobilnej nie obniża rankingu strony dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży firmy przystosowały się do wytycznych wyszukiwarek, to twoja strona internetowa osiągnie gorsze miejsca wyszukiwania dla urządzeń mobilnych. Natomiast jak użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój ranking pozostanie bez zmian. Reasumują, jak najbardziej jest warto inwestować w rozwiązania mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Nie posiadanie takiej strony z pewnością wykluczy waszą firmę z czołówki i spowoduje problem w pozyskaniu nowych klientów.

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Klasyczne meble do biura z Niemiec

Post: #66 adampiszczek
07 cze 2016, 15:18

Dzień dobry. Najważniejsze to czy tobie pasuje taki klimat umeblowania biura. To wy i zatrudnieni pracownicy powinni czuć się dobrze w biurze. Odpowiednia atmosfera w firmie przeniesie się na kontakty z waszymi klientami. Dlatego jeżeli uważacie te meble za odpowiednie to śmiało powinniście je zakupić do waszej firmy. Wg mnie są bardzo fajne i odpowiadają mojemu gustowi.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość