Wspomnienia, jakie uchwyci fotograf dziecięcy


marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wspomnienia, jakie uchwyci fotograf dziecięcy

Post: #115 marekwirazka
28 paź 2016, 12:58

Cześć. Niedawno powiłam pierwsze dziecko. To ładny chłopczyk, który jest zdrowy i ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem niezwykle szczęśliwi, w związku z tym pomyśleliśmy o uchwyceniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące oraz jest grzeczny, w takim razie myślę, że nie byłoby kłopotu podczas sesji. Jednak zastanawiam się czy to stosowny pomysł, a może po prostu mój wymysł? Cz ktoś korzystał z takich usług u fotografika? Interesuje mnie również w jaki sposób przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

podobne tematy:

Dlaczego trzeba budować mobilne strony internetowe?

Grono firm zastanawia się czemu tak szybko modyfikują się wymagania odnośnie stron internetowych. Sporo przedsiębiorstw inwestując posiadane pieniądze w projektowanie strony internetowej było przekonane, że jest to wydatek na wiele lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego rodzaju myślenie w czasach tak prężnie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest bardzo dużym nieporozumieniem. Strony internetowe, które były nowoczesne trzy lata temu, na dzień dzisiejszy mogą już nie spełniać dzisiejszych trendów technologicznych.

Czemu tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów takiego stanu rzeczy jest parę. Najistotniejszy z nich i chyba kluczowy to konkurencja, która coraz bardziej stawiają na reklamę w Internecie. Posiadanie prostej witryny internetowej to w dzisiejszych czasach za mało. Ważny jest jej wygląd, łatwa nawigacja po stronie a, także dobrze zaprezentowany towar. Do tego potrzebne są częste aktualizacje informacji. Strona powinna się rozwijać, bez tego stali użytkownicy posiadają odczucie, że wasza firma stanęła w miejscu i nie ma sensu wracać na nią ponownie. Drugi powód związany jest z rozwojem urządzeń mobilnych, które wypierają tradycyjne laptopy. Rzesza użytkowników ogląda witryny internetowe na smartfonach. Te urządzenia mają mniejsze ekrany. Serwisy, które nie posiadają wersji mobilnej będą się na nich źle otwierały. Niektóre bloki witryny internetowej staną się niewidoczne dla użytkownika. Także poruszanie się po tradycyjnej stronie jest mocno utrudniona. Efekt: potencjalny użytkownik zrezygnuje z twojej witryny i przejdzie do innej firmy, która zadbała o mobilną wersję witryny internetowej. Na dzień dzisiejszy najważniejszym elementem witryny internetowej jest komfort twoich klientów. Konkurencję masz znaczną, która z przyjemnością przejmie twoich kontrahentów. Też wyszukiwarki internetowe zauważyły tą tendencję i uwzględniły ten punkt do oceny jakości witryny internetowej.

Czy nieposiadanie witryny mobilnej skutkuje źle na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Oficjalne stanowisko przedstawicieli największych wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: nie posiadanie strony mobilnej będzie wpływać źle na pozycję domeny internetowej w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Występuje sporo branż, gdzie firmy nie posiadają jeszcze takich stron. Dlatego nawet nie posiadanie wersji mobilnej nie skutkuje obniżeniem rankingu domeny dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeśli w twojej branży inne strony przystosowały się do wymagań, to twoja domena zajmie niższe wyniki wyszukiwania dla smartfonów czy tabletów. Natomiast jeśli ktoś będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój rezultat pozostanie bez zmian. Podsumowują, oczywiście należy inwestować w rozwiązania mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak tego rodzaju strony z pewnością wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych kontrahentów.

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wspomnienia, jakie uchwyci fotograf dziecięcy

Post: #116 lukaszgos
28 paź 2016, 13:06

Witam. My jesteśmy świeżo po takiej sesji. Odbywała się ona w poniedziałek. Moja córeczka ma trzy miesiące i jest od czasu do czasu kapryśna, jakkolwiek daliśmy radę. Sesja przebiegła spokojnie, bo fotograf dziecięcy http://www.elefantti.pl był nadzwyczaj wyrozumiały. Znalazł się, w następstwie tego czas na karmienie oraz przewijanie. Spędziliśmy wspólnie trzy godziny oraz nie żałuję. Zdjęć jeszcze nie widziałam, jednak myślę, że wyjdą niezmiernie fajnie. Polecam Tobie skorzystanie z takiej oferty, albowiem tak jak zauważyłaś pozwoli to upamiętnić nadzwyczaj istotne oraz ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości