Opiekunka osób starszych - czy każdy może nią pozostać?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Opiekunka osób starszych - czy każdy może nią pozostać?

Post: #101 tomaszkowal
24 paź 2016, 12:41

Dzień dobry, w ostatnim czasie spotkałam się z ofertą pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W sieci jest bardzo dużo ofert takiej posady, w następstwie tego także zastanawiam się czy ktoś skorzystał z takiej propozycji. Mocno zastanawiam się czy w ogóle nadaję się do wykonywania takiego zawodu i co jest wymagane? Jestem osobą rzetelną oraz wrażliwą jednakże czy taka praca jest dla mnie? Spotkałam się z opiniami, że można nieźle zarobić oraz zdobyć doświadczenie. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc i uczciwe opinie osób, które opiekowały się seniorami w Niemczech.

podobne tematy:

Czemu powinno się inwestować w mobilne strony internetowe?

Dużo firm duma dlaczego tak dynamiczne modyfikują się wytyczne odnośnie stron internetowych. Gron ludzi inwestując posiadane pieniądze w tworzenie strony WWW myślało, iż jest to wydatek na kilka lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego typu podejście w czasach tak prężnie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest wielkim nieporozumieniem. Portale internetowe, które były nowoczesne trzy lata temu, dzisiaj mogą już nie spełniać obecnych wymogów.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego rodzaju stanu rzeczy jest sporo. Najważniejszy z nich a. także chyba najważniejszy to inne firmy, które coraz intensywniej inwestuje w reklamę w Internecie. Posiadanie podstawowej strony WWW to w dzisiejszych czasach za mało. Ważny jest jej wygląd, przyjemna nawigacja po stronie jak i również właściwie przedstawiony towar. Do tego potrzebne są nieustanne aktualizacje informacji. Strona powinna się rozwijać, bez tego regularni użytkownicy mają odczucie, iż wasza firma przestała się rozwijać i nie ma potrzeby wracać na nią jeszcze raz. Kolejny aspekt to rozwój urządzeń mobilnych, które wypierają popularne komputery. Większość użytkowników ogląda strony internetowe na telefonach komórkowych. Te urządzenia posiadają mniejsze ekrany. Witryny, które nie posiadają wersji mobilnej będą się na nich źle wyświetlały. Wybrane elementy strony WWW będą nieczytelne dla użytkownika. Także poruszanie się po tradycyjnej stronie jest mocno utrudniona. Rezultat: potencjalny użytkownik zrezygnuje z twojej strony i przejdzie do konkurencji, która zadbała o mobilną wersję strony WWW. Na dzień dzisiejszy kluczowym elementem strony WWW jest komfort twoich klientów. Konkurencję posiadasz sporą, która z chęcią przejmie twoich kontrahentów. Też wyszukiwarki internetowe dostrzegły tą tendencję i uwzględniły ten element do oceny jakości strony WWW.

Czy nieposiadanie strony mobilnej oddziałuje negatywnie na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista. Oficjalne stanowisko przedstawicieli największych wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: brak strony mobilnej będzie wpływać negatywnie na pozycję domeny internetowej w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Występuje sporo branż, w, których firmy nie posiadają jeszcze takich stron. Tak, więc nawet brak wersji mobilnej nie obniża rankingu domeny dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeśli w twojej branży inne strony dostosowały się do wymagań, to twoja domena zajmie niższe wyniki wyszukiwania dla smartfonów czy tabletów. Natomiast jak użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój ranking nie zostanie obniżony. Reasumują, oczywiście trzeba inwestować w strony mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak tego typu strony na pewno wykluczy waszą firmę z czołówki i spowoduje problem w pozyskaniu nowych kontrahentów.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią zostać?

Post: #102 mariuszbyk
24 paź 2016, 13:04

Hej. To prawda, że jako opiekunka można zarobić nawet pokaźne finanse. Jeżeli skorzystasz z propozycji sprawdzonej firmy nie powinnaś bać się, że ktoś Cię oszuka. Sama już kilka razy współpracowałam z takimi agencjami i jestem w pełni zadowolona jako opiekunka osób starszych. Rzecz jasna jeżeli masz doświadczenie będzie Tobie łatwiej uzyskać taką pracę. Musisz znać się na opiece i pielęgnacji osób starszych. Jednakże sama praca nie jest skomplikowana i przynosi wiele radości. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość