Czy będę w stanie samemu wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy będę w stanie samemu wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Post: #77 tomaszkowal
08 lip 2016, 11:42

Dzień dobry, rozmyślam nad promocją swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Mam średniej wielkości sklep meblowy i myślałem o sprzedaży mebli w Internecie. Na starcie chciałbym być wysoko na hasło Półwałki rehabilitacyjny , które obecnie najlepiej mi schodzą w sklepie. Czytałem o pozycjonowaniu strony i nie wydaje się to trudnym zajęciem. Powinno się pozyskiwać odnośniki do domeny ze stroną i czekać na wyniki. Natomiast zastanawia mnie jedna rzec, jak to działa że moja strona będzie wysoko a inni niżej. Przecież wg tej zasady to każdy powinien być na pierwszej stronie. I najistotniejsze czy będę w stanie samemu taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:

Dlaczego powinno się tworzyć mobilne serwisy WWW?

Dużo osób zastanawia się czemu tak prędko modyfikują się wytyczne odnośnie stron internetowych. Gron firm lokując swoje pieniądze w budowę strony WWW było przekonane, że jest to wydatek na przynajmniej pięć lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego typu myślenie w dobie tak sprawnie rozwijających się technologi jest sporym nieporozumieniem. Portale internetowe, które były nowoczesne 2 lata temu, na dzień dzisiejszy mogą już nie spełniać standardów.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów takiego stanu rzeczy jest sporo. Pierwszy z nich a. także chyba kluczowy to inne firmy, które coraz intensywniej stawiają na reklamę w wyszukiwarkach internetowych. Posiadanie podstawowej strony WWW to w obecnych czasach za mało. Liczy się jej wygląd, łatwa nawigacja po stronie oraz dobrze przedstawiony produkt. Do tego dochodzą nieustanne aktualizacje informacji. Strona musi się rozwijać, bez tego regularni użytkownicy mają wrażenie, że wasza firma stanęła w miejscu i nie ma potrzeby wracać na nią z powrotem. Drugi aspekt związany jest z rozwojem urządzeń mobilnych, które zastępują tradycyjne komputery. Spora grupa użytkowników ogląda strony internetowe na smartfonach. Te urządzenia posiadają mniejsze matryce. Witryny, które nie mają wersji mobilnej będą się na nich źle wyświetlały. Niektóre fragmenty strony WWW będą niewidoczne dla internauty. Też poruszanie się po tradycyjnej stronie jest znacznie utrudniona. Rezultat: potencjalny klient zrezygnuje z twojej strony i pójdzie do konkurencji, która zadbała o mobilną wersję strony WWW. Na dzień dzisiejszy kluczowym elementem strony WWW jest komfort twoich klientów. Konkurencję masz znaczną, która z chęcią przejmie twoich kontrahentów. Też wyszukiwarki internetowe zauważyły tą tendencję i wprowadziły ten punkt do oceny jakości strony WWW.

Czy brak strony w wersji mobilnej wpływa negatywnie na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Oficjalne stanowisko przedstawicieli najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych jest proste: nie posiadanie strony mobilnej będzie wpływać negatywnie na pozycję domeny internetowej w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Występuje sporo branż, gdzie firmy nie mają jeszcze tego typu stron. Dlatego nawet nie posiadanie strony mobilnej nie skutkuje obniżeniem rankingu domeny dla wyników mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży firmy dostosowały się do wytycznych wyszukiwarek, to twoja domena uzyska niższe miejsca wyszukiwania dla smartfonów czy tabletów. Natomiast jeśli ktoś będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój ranking nie zostanie obniżony. Podsumowują, rzecz jasna trzeba inwestować w rozwiązania mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak takiej strony z pewnością wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych kontrahentów.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2021, 8:34 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 2 razy.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy jestem w stanie samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Post: #78 mariuszbyk
08 lip 2016, 11:51

Dzień dobry. Posiadasz bardzo optymistyczne podejście do sprawy związanej z promowaniem strony WWW. Żeby było to takie proste: budujemy linki i pozycjonowana strona jest na samej górze wyników na frazę meble pracownicze. Faktem jest, że posiadasz poprawnie zbudowaną stronę WWW. Także prezentowane na stronie meble pracownicze są wysokiej jakości: Obrazek . Ale to za mało aby wypromować stronę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania strony to tylko początek działań. Trzeba wiedzieć jakiego typu odnośniki utworzyć do promowanej domeny oraz w jakich proporcjach. Też ważne jest nasycenie linków pozycjonowaną frazą. Dasz takich odnośników za dużo, domena dostanie filtra. Dasz ich za mało - pozycje będą niskie. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo zbudowanie linku nie wystarczy. Istotne jest to aby odnalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość