Wyspy handlowe - praca


marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - praca

Post: #105 marekwirazka
28 paź 2016, 9:53

Cześć. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą pracy. Otrzymałam niedawno propozycję, jaka dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te projektowanie wnętrz Radom . Sama nie wiem czy się zdecydować, ponieważ zastanawiam się czy to odpowiednie miejsce dla mnie. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i oferować im dany towar. Posiadam również duże doświadczenie w tej dziedzinie. Niemniej jednak wyspa to nie to samo co sztampowy sklep. Zastanawiam się, w związku z tym czy wytrwam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odpowiedź.

podobne tematy:

Czemu trzeba budować mobilne strony internetowe?

Dużo ludzi nie może zrozumieć czemu tak szybko modyfikują się wymagania związane ze stronami WWW. Sporo przedsiębiorstw lokując swoje pieniądze w projektowanie strony internetowej było przekonane, iż jest to inwestycja na wiele lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego rodzaju podejście w dobie tak sprawnie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest wielkim błędem. Serwisy WWW, które były nowoczesne trzy lata temu, obecnie mogą już nie spełniać standardów.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów takiego stanu rzeczy jest wile. Pierwszy z nich i chyba najważniejszy to inne firmy, które coraz intensywniej stawiają na reklamę w wyszukiwarkach internetowych. Posiadanie zwykłej strony internetowej to w dzisiejszych czasach za mało. Ważny jest jej wygląd, łatwa nawigacja po serwisie internetowym oraz właściwie przedstawiony towar. Do tego dochodzą nieustanne aktualizacje strony internetowej. Strona powinna się rozwijać, bez tego regularni użytkownicy posiadają wrażenie, iż wasza firma przestała się rozwijać i nie ma konieczności wracać na nią ponownie. Kolejny powód związany jest z rozwojem urządzeń mobilnych, które wypierają tradycyjne laptopy. Spora grupa internautów przegląda strony WWW na tabletach. Te urządzenia posiadają mniejsze ekrany. Strony, które nie mają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie otwierały. Niektóre bloki strony internetowej staną się niewidoczne dla internauty. Też poruszanie się po tradycyjnej stronie jest znacznie utrudniona. Rezultat: potencjalny użytkownik zrezygnuje z twojej strony i przejdzie do innej firmy, która posiada mobilną wersję strony internetowej. Na dzień dzisiejszy najważniejszym elementem strony internetowej jest komfort twoich klientów. Konkurencję masz znaczną, która z przyjemnością przejmie twoich klientów. Też wyszukiwarki internetowe dostrzegły tą tendencję i dodały ten element do oceny jakości strony internetowej.

Czy brak strony w wersji mobilnej wpływa negatywnie na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista. Prasowe stanowisko przedstawicieli największych wyszukiwarek internetowych jest jednoznaczne: nie posiadanie strony mobilnej wpływa negatywnie na pozycję strony w rezultatach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Można wskazać dużo branż, w, których firmy nie mają jeszcze tego rodzaju stron. Dlatego nawet nie posiadanie strony mobilnej nie obniża rankingu domeny dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeśli w twojej branży firmy przystosowały się do wymagań, to twoja strona internetowa zajmie niższe miejsca wyszukiwania dla urządzeń mobilnych. Natomiast jeśli użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój ranking nie zostanie obniżony. Reasumują, jak najbardziej trzeba inwestować w rozwiązania mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak takiej strony na pewno wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych klientów.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2021, 10:35 przez marekwirazka, łącznie zmieniany 1 raz.

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - praca

Post: #106 lukaszgos
28 paź 2016, 10:06

Cześć. Praca na wyspie handlowej nieomalże nie różni się od tej w sklepach. Faktycznie masz mniej miejsca, w związku z tym siedzisz albo stoisz, lecz możesz również urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, w takim razie wybitnie męczące. Ponadto nie musisz biegać po całym sklepie i odwieszać ciuchów oraz sprzątać pełnego bałaganu. Do dyspozycji masz zazwyczaj kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeżeli ubóstwiasz ludzi to prawidłowo ponieważ w większości wypadków koło wyspy przechodzi w ciągu dnia bardzo niemało osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie i nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość