W jaki sposób mogę wypromować stronę na słowo kluczowe wideodomofony w Warszawie?


marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

W jaki sposób mogę wypromować stronę na słowo kluczowe wideodomofony w Warszawie?

Post: #73 marekwirazka
05 lip 2016, 13:28

Dzień dobry. Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - związane z pozycjonowaniem strony w Internecie. Pragnę aby moja strona internetowa znalazła się na początku wyników na słowo kluczowe https://mdkgal.com.pl/2023/01/02/najlepsza-diagnostyka-obrazowa-stawu-kolanowego-w-przychodni-jakie-badania-przeprowadzic/. Chciałem samodzielnie coś z tym zrobić ale rezultat moich działań jest mizerny. Nie byłem w stanie wprowadzić strony do 1-szej 40 rezultatów wyszukań. Natomiast jak porównuje podobne strony to mają mniej treści i ogólnie posiadają gorszą grafikę. Co jestem w stanie zrobić żeby moja strona była wyżej w wynikach?

podobne tematy:

Po co warto budować mobilne serwisy WWW?

Sporo firm zastanawia się dlaczego tak dynamiczne modyfikują się wytyczne związane ze stronami WWW. Gron przedsiębiorstw lokując swoje środki w budowę strony WWW myślało, że jest to wydatek na kilka lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego typu myślenie w czasach tak dynamicznie rozwijających się technologi jest wielkim błędem. Portale internetowe, które były nowoczesne 2 lata temu, obecnie mogą już nie spełniać standardów.

Czemu tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów takiego stanu rzeczy jest wile. Najważniejszy z nich a. także chyba najważniejszy to konkurencja, która coraz bardziej stawiają na reklamę w wirtualnym świecie. Posiadanie prostej strony WWW to w dzisiejszych czasach za mało. Istotny jest jej wygląd, dobra nawigacja po stronie a, także odpowiednio zaprezentowany produkt. Do tego dochodzą nieustanne aktualizacje informacji. Strona powinna się rozwijać, bez tego stali użytkownicy mają odczucie, że wasza firma stanęła w miejscu i nie ma potrzeby wracać na nią jeszcze raz. Drugi aspekt to rozwój urządzeń mobilnych, które wypierają popularne laptopy. Rzesza użytkowników przegląda strony internetowe na smartfonach. Te urządzenia są wyposażone w mniejsze matryce. Strony, które nie mają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie prezentowały. Wybrane elementy strony WWW staną się nieczytelne dla internauty. Również poruszanie się po tradycyjnej stronie jest mocno utrudniona. Efekt: potencjalny użytkownik zrezygnuje z twojej strony i pójdzie do konkurencji, która ma mobilną wersję strony WWW. Dzisiaj kluczowym elementem strony WWW jest wygoda twoich klientów. Konkurencję masz znaczną, która z chęcią przejmie twoich klientów. Też wyszukiwarki internetowe dostrzegły tą tendencję i dodały ten punkt do oceny jakości strony WWW.

Czy brak strony mobilnej wpływa niekorzystnie na ranking w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista. Oficjalne stanowisko przedstawicieli najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych jest proste: nie posiadanie strony mobilnej wpływa niekorzystnie na ranking domeny internetowej w rezultatach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Jest sporo branż, w, których firmy nie mają jeszcze tego typu stron. Tak, więc nawet nie posiadanie strony mobilnej nie obniża rankingu domeny dla wyników mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży inne strony dostosowały się do wytycznych wyszukiwarek, to twoja strona internetowa uzyska niższe wyniki wyszukiwania dla smartfonów czy tabletów. Natomiast jak ktoś będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój wynik nie zostanie obniżony. Reasumują, rzecz jasna trzeba inwestować w strony mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak takiej strony na pewno wykluczy waszą firmę z czołówki i spowoduje problem w pozyskaniu nowych klientów.

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób mogę wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony w Warszawie?

Post: #74 dariakuna90
05 lip 2016, 13:39

Dzień dobry. Jeśli chcesz aby twoja strona internetowa znalazła się wysoko w wynikach wyszukiwarki to musisz zadbać o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to poprawna struktura strony internetowej. Druga sprawa to właściwe linki, które kierują do pozycjonowanej strony. W twoim przypadku te dwa elementy są do zmiany. Po pierwsze musisz uzupełnić podstrony o dobrej jakości treść, która posiada pozycjonowane hasła. Należy je pogrubić. Druga kwestia to odpowiednie linkowanie wewnątrz strony. Dzięki temu roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o pozyskiwanie linków to należy skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. Na twojej stronie dominują wyłącznie katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj odnośniki z serwisów internetowych, które mają organiczny ruch. Niezłe są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacznie się poprawią.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość