Szukam dobrego serwisu AGD w mieście


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Szukam dobrego serwisu AGD w mieście

Post: #41 tomaszkowal
31 maja 2016, 9:58

Cześć, poszukuje dobrego serwisu AGD w okolicach Krakowa. Mam problem z dwu letnią pralką, która od pewnego czasu nie pierze poprawnie. Ustawiam program, który ma prać około godziny. Sprzęt zaczyna prać i po jakimś czasie wyświetlają się dziwne komunikaty na wyświetlaczu. Podejrzewał, iż mógł ulec awarii programator w pralce. Stąd moja prośba o dobrych fachowców z mojego miasta.

podobne tematy:

Dlaczego należy budować mobilne serwisy WWW?

Dużo firm zastanawia się czemu tak dynamiczne zmieniają się wymagania związane ze stronami WWW. Gron osób lokując swoje środki w projektowanie strony internetowej sądziło, że jest to wydatek na kilka lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego typu myślenie w dobie tak sprawnie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest sporym błędem. Strony WWW, które były nowoczesne trzy lata temu, dzisiaj mogą już nie spełniać dzisiejszych trendów technologicznych.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego rodzaju stanu rzeczy jest kilka. Pierwszy z nich a. także chyba najważniejszy to inne firmy, które coraz bardziej stawiają na reklamę w Internecie. Posiadanie podstawowej strony internetowej to w obecnych czasach za mało. Istotny jest jej wygląd, intuicyjna nawigacja po stronie oraz ciekawie zaprezentowany produkt. Do tego dochodzą regularne aktualizacje informacji. Strona powinna żyć, bez tego stali użytkownicy posiadają wrażenie, że wasza firma przestała się rozwijać i nie ma sensu wracać na nią ponownie. Inny aspekt związany jest z rozwojem urządzeń mobilnych, które wypierają tradycyjne laptopy. Rzesza internautów przegląda strony WWW na telefonach komórkowych. Te urządzenia mają mniejsze ekrany. Serwisy, które nie posiadają wersji mobilnej będą się na nich źle prezentowały. Niektóre fragmenty strony internetowej staną się nieczytelne dla internauty. Również nawigacja po tradycyjnej stronie jest mocno utrudniona. Efekt: potencjalny klient zrezygnuje z twojej strony i pójdzie do innej firmy, która ma mobilną wersję strony internetowej. Na dzień dzisiejszy kluczowym elementem strony internetowej jest wygoda twoich klientów. Konkurencję posiadasz sporą, która z chęcią przejmie twoich klientów. Także wyszukiwarki internetowe zauważyły tą tendencję i wprowadziły ten punkt do oceny jakości strony internetowej.

Czy brak strony w wersji mobilnej oddziałuje niekorzystnie na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista. Oficjalne stanowisko przedstawicieli najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: nie posiadanie strony mobilnej wpływa niekorzystnie na pozycję domeny internetowej w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Występuje wiele branż, gdzie firmy nie posiadają jeszcze tego rodzaju stron. Dlatego nawet nie posiadanie strony mobilnej nie skutkuje obniżeniem rankingu domeny dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeśli w twojej branży inne strony przystosowały się do wytycznych wyszukiwarek, to twoja domena osiągnie niższe wyniki wyszukiwania dla smartfonów czy tabletów. Natomiast jeśli użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój rezultat nie zostanie obniżony. Reasumują, rzecz jasna trzeba inwestować w strony mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Nie posiadanie tego rodzaju strony na pewno wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych klientów.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Potrzebuje dobrego serwisu AGD w mieście

Post: #42 mariuszbyk
31 maja 2016, 10:04

Cześć, czy sprawdzałeś firmy z tej strony: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Reklamuje się tam wiele firm, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na serwis. Każdy z nich specjalizuje się w urządzeniach danych producentów. Ten, który dobrze serwisuje urządzenia Bosha, może już gorzej wypaść przy pralkach Samsunga. Dlatego zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która ma certyfikaty dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich pralkę.

podobne tematy:

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Szukam rzetelnego serwisu AGD w mieście

Post: #43 marekwirazka
31 maja 2016, 10:09

Witaj, jak widziałeś program Usterkę to wiesz o czym mówię. Dobry serwis to nie zawsze ten drogi. Znajdziesz sporo fachowców, którzy wykonują dobrą robotę za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat firm z twojej okolicy.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość