Niedroga firma z kruszywem w okolicy Koła


krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Niedroga firma z kruszywem w okolicy Koła

Post: #97 krzysiekwolski
29 wrz 2016, 11:31

Witam. Szukam sprawdzonej firmy z miasta Koło, która posiada żwir budowlany. Czy ktoś z kolegów i koleżanek ma może namiary na uczciwego dostawcę żwiru budowlanego. Od znajomego nasłuchałem się dużo rzeczy, w jaki sposób firmy kantują na żwirze budowlanym. Przywożą kruszywo kiepskiej jakości, którego jest znacznie mniej niż zostało ustalone. Mój kolega potrzebował wg wyliczeń 70 ton kruszywa - czyli 3 samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozrzucił żwir - okazało się iż żwiru było około 40 ton. Więc różnica jest i był zmuszony zapłacić za dodatkowy transport.

podobne tematy:

Dlaczego powinno się budować mobilne strony internetowe?

Dużo osób zastanawia się dlaczego tak dynamiczne modyfikują się wytyczne odnośnie stron internetowych. Dużo ludzi inwestując posiadane pieniądze w tworzenie strony internetowej sądziło, iż jest to wydatek na przynajmniej pięć lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego rodzaju myślenie w czasach tak dynamicznie rozwijających się technologi jest sporym błędem. Portale WWW, które były nowoczesne 2 lata temu, dzisiaj mogą już nie spełniać dzisiejszych trendów technologicznych.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów takiego stanu rzeczy jest kilka. Najistotniejszy z nich a. także chyba kluczowy to inne firmy, które coraz mocniej stawiają na reklamę w wirtualnym świecie. Posiadanie podstawowej strony internetowej to w obecnych czasach za mało. Istotny jest jej wygląd, łatwa nawigacja po serwisie internetowym jak i również dobrze zaprezentowany produkt. Do tego potrzebne są częste aktualizacje strony internetowej. Strona powinna się rozwijać, bez tego regularni klienci posiadają odczucie, iż wasza firma stanęła w miejscu i nie ma potrzeby wracać na nią z powrotem. Drugi powód to rozwój urządzeń mobilnych, które zastępują tradycyjne laptopy. Większość internautów przegląda strony WWW na smartfonach. Te urządzenia mają mniejsze matryce. Serwisy, które nie posiadają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie prezentowały. Niektóre elementy strony internetowej będą niewidoczne dla internauty. Także nawigacja po tradycyjnej stronie jest znacznie utrudniona. Rezultat: potencjalny użytkownik zrezygnuje z twojej strony i pójdzie do innej firmy, która ma mobilną wersję strony internetowej. Na dzień dzisiejszy kluczowym elementem strony internetowej jest wygoda twoich klientów. Konkurencję masz sporą, która z chęcią przejmie twoich klientów. Też wyszukiwarki internetowe dostrzegły tą tendencję i wprowadziły ten punkt do oceny jakości strony internetowej.

Czy nieposiadanie strony w wersji mobilnej skutkuje negatywnie na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Prasowe stanowisko przedstawicieli najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych jest jednoznaczne: brak strony mobilnej będzie wpływać negatywnie na pozycję domeny internetowej w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Jest dużo branż, gdzie firmy nie posiadają jeszcze tego rodzaju stron. Tak, więc nawet brak strony mobilnej nie skutkuje obniżeniem rankingu strony dla wyników mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży inne strony przystosowały się do wymagań, to twoja strona internetowa uzyska niższe wyniki wyszukiwania dla smartfonów czy tabletów. Natomiast jak użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój rezultat pozostanie bez zmian. Podsumowują, jak najbardziej trzeba inwestować w strony mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak tego typu strony na pewno wykluczy waszą firmę z czołówki i spowoduje problem w pozyskaniu nowych klientów.

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Dobra firma oferująca Kruszywo w okolicy Koła

Post: #98 tomaszkisiel
29 wrz 2016, 11:42

Cześć. Nie każda firma oszukuje. Lecz masz rację, że jest dużo firm, które tak starają się ekstra zarobić. Szczególnie, iż klient nie może sprawdzić faktycznej wagi przywiezionego żwiru budowlanego na posesję. Ja korzystałem z usług firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to mała żwirownia w pobliżu miejscowości Koło. Żwir mają dość dobry i odbiorcy sobie go chwalą. W moim przypadku, zamówione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na wyrównanie drogi dojazdowej do posesji. Zakupiłem 70 ton, które wg moich kalkulacji było potrzebnych na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery ciężarówki i kruszywa było chyba nawet trochę więcej niż kupiłem. Więc na pewno ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi przekrętów na jego wadze.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość