Zabudowy meblowe dla pracowników w biurze


dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Zabudowy meblowe dla pracowników w biurze

Post: #59 dariakuna90
02 cze 2016, 13:40

Witam, zastanawiam się nad odmianą wystroju swojej firmy. Wiadomo, że każdy chce aby jego firma wyróżniała się na tle konkurencji. Zastanawiałam się wspólnie ze wspólnikiem o tego typu meblach do firmy: http://jfmfurniture.de/arbeitszimmermobel - bardzo interesujące są tego typu rozwiązania jak na prezentowanych fotografiach Obrazek . Są dość interesujące i w pewnością ergonomiczne. Pytanie tylko czy takie meble będą identycznie prezentowały się w mniejszej wielkości pomieszczeniach. Na zdjęciach są ogromne pomieszczenia biurowe, jakimi nasza firma nie dysponuje.

podobne tematy:

Dlaczego należy inwestować w mobilne serwisy WWW?

Sporo firm zastanawia się czemu tak prędko modyfikują się wytyczne odnośnie stron internetowych. Gron osób lokując swoje środki w budowę strony internetowej sądziło, iż jest to inwestycja na wiele lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety takie myślenie w czasach tak dynamicznie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest bardzo dużym błędem. Portale internetowe, które były nowoczesne trzy lata temu, obecnie mogą już nie spełniać standardów.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego typu stanu rzeczy jest parę. Pierwszy z nich i chyba najważniejszy to konkurencja, która coraz mocniej stawiają na reklamę w wirtualnym świecie. Posiadanie prostej witryny internetowej to w dzisiejszych czasach za mało. Liczy się jej wygląd, dobra nawigacja po stronie jak i również dobrze zaprezentowany produkt. Do tego potrzebne są nieustanne aktualizacje informacji. Strona powinna żyć, bez tego regularni klienci posiadają wrażenie, iż wasza firma stanęła w miejscu i nie ma potrzeby wracać na nią jeszcze raz. Kolejny aspekt to rozwój urządzeń mobilnych, które wypierają tradycyjne komputery. Rzesza internautów wyświetla witryny internetowe na tabletach. Te urządzenia mają mniejsze matryce. Witryny, które nie mają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie wyświetlały. Wybrane bloki witryny internetowej staną się niewidoczne dla użytkownika. Też poruszanie się po tradycyjnej stronie jest bardzo utrudniona. Rezultat: potencjalny użytkownik zrezygnuje z twojej witryny i przejdzie do innej firmy, która ma mobilną wersję witryny internetowej. Na dzień dzisiejszy najważniejszym elementem witryny internetowej jest komfort twoich klientów. Konkurencję posiadasz znaczną, która z przyjemnością przejmie twoich klientów. Również wyszukiwarki internetowe dostrzegły tą tendencję i uwzględniły ten element do oceny jakości witryny internetowej.

Czy brak witryny w wersji mobilnej skutkuje negatywnie na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Oficjalne stanowisko przedstawicieli największych wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: brak strony mobilnej będzie wpływać negatywnie na pozycję domeny internetowej w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Występuje wiele branż, w, których firmy nie mają jeszcze takich stron. Dlatego nawet brak wersji mobilnej nie obniża rankingu domeny dla wyników mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży inne strony dostosowały się do wytycznych wyszukiwarek, to twoja strona internetowa uzyska niższe miejsca wyszukiwania dla urządzeń mobilnych. Natomiast jak ktoś będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój ranking pozostanie bez zmian. Reasumują, rzecz jasna jest warto inwestować w rozwiązania mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Nie posiadanie tego rodzaju strony z pewnością wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych klientów.

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Meble dla pracowników w lokalu usługowym

Post: #60 lukaszgos
02 cze 2016, 13:45

Cześć. Spoko są te meble do biura. Na pewno będzie się na nich świetnie pracować. Od razu widać, że zostały starannie zaprojektowane. Komfort w miejscu pracy to kluczowa sprawa. U nas prezes zakupił tego typu stanowiska pracy i z dnia na dzień wydajność pracy się polepszyła. Więc jak posiadasz na to kasę to trzeba inwestować w takie meble do biura. Nie dość, że dobrze się prezentują to zwiększają jakość pracy a co za tym idzie wydajność pracowników w firmie. Więc więcej pieniędzy dla ciebie pracownicy zarobią.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość