Przygotowanie do budowy domu troszkę pytań


krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Przygotowanie do budowy domu troszkę pytań

Post: #10 krzysiekwolski
16 maja 2016, 9:49

Witajcie, zamierzam rozpocząć budowę domu jednorodzinnego. Jak wiadomo jest to ogromny koszt i inwestycja na resztę życia. Rozpocząłem szukanie sprawdzonych ekip do jego budowy a następnie wykończenia. Mam również pytanie: jakie są koszty wybudowania domu w stanie surowym oraz jego wykończenia. Tak, więc duża prośba do osób, które posiadają doświadczenie w tym temacie o porady i namiary do stron www dobrych wykonawców.

podobne tematy:

Po co warto tworzyć mobilne strony WWW?

Grono ludzi nie może zrozumieć czemu tak prędko zmieniają się wymagania odnośnie stron internetowych. Gron przedsiębiorstw inwestując posiadane środki w tworzenie strony WWW myślało, iż jest to wydatek na wiele lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego rodzaju myślenie w dobie tak prężnie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest sporym nieporozumieniem. Strony internetowe, które były nowoczesne trzy lata temu, na dzień dzisiejszy mogą już nie spełniać dzisiejszych trendów technologicznych.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego typu stanu rzeczy jest parę. Pierwszy z nich a. także chyba najważniejszy to inne firmy, które coraz intensywniej stawiają na reklamę w wyszukiwarkach internetowych. Posiadanie prostej strony WWW to w dzisiejszych czasach za mało. Ważny jest jej wygląd, przyjemna nawigacja po serwisie internetowym oraz właściwie przedstawiony produkt. Do tego zalecane są regularne aktualizacje strony internetowej. Strona musi żyć, bez tego regularni użytkownicy mają wrażenie, iż wasza firma stanęła w miejscu i nie ma konieczności wracać na nią ponownie. Kolejny aspekt związany jest z rozwojem urządzeń mobilnych, które wypierają tradycyjne laptopy. Większość internautów przegląda strony internetowe na telefonach komórkowych. Te urządzenia posiadają mniejsze matryce. Strony, które nie posiadają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie otwierały. Niektóre elementy strony WWW będą niewidoczne dla internauty. Też poruszanie się po tradycyjnej stronie jest znacznie utrudniona. Efekt: potencjalny użytkownik zrezygnuje z twojej strony i przejdzie do innej firmy, która posiada mobilną wersję strony WWW. Obecnie kluczowym elementem strony WWW jest komfort twoich klientów. Konkurencję masz sporą, która z przyjemnością przejmie twoich kontrahentów. Także wyszukiwarki internetowe zauważyły tą tendencję i dodały ten element do oceny jakości strony WWW.

Czy brak strony mobilnej skutkuje źle na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Oficjalne stanowisko przedstawicieli największych wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: nie posiadanie strony mobilnej będzie wpływać źle na pozycję strony w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Można wskazać dużo branż, w, których firmy nie posiadają jeszcze tego rodzaju stron. Dlatego nawet nie posiadanie strony mobilnej nie skutkuje obniżeniem rankingu domeny dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeśli w twojej branży inne strony dostosowały się do wytycznych wyszukiwarek, to twoja domena zajmie niższe miejsca wyszukiwania dla smartfonów czy tabletów. Natomiast jak użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój wynik nie zostanie obniżony. Reasumują, jak najbardziej trzeba inwestować w strony mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Nie posiadanie tego typu strony na pewno wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych kontrahentów.

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #11 tomaszkowal
16 maja 2016, 11:09

Witaj nie podałeś najważniejszej spraw: kubatury domu oraz czy jest to dom parterowy, czy posiada poddasze użytkowe. Jest to dość istotne przy wycenie prac.

podobne tematy:

krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Przygotowanie do budowy domu troszkę pytań

Post: #12 krzysiekwolski
16 maja 2016, 11:21

Dziękuje za odpowiedź. Przepraszam za mój błąd. Już podaje. Dom o powierzchni koło 150 m2. Dom z poddaszem użytkowym a także garażem na 1 samochód.

podobne tematy:

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

Post: #13 marekwirazka
16 maja 2016, 11:40

Cześć, dołączę się do dyskusji. Ja już rozpocząłem budowę domu i mam dylemat z doborem rzetelnego dekarza, a co najważniejsze której dachówki mam użyć. Czytałem Odrobinę na temat dekarzy: http://polecamspeca.pl/dekarz i powiem szczerze, że mam z tym spory problem. Jak już ktoś ma dobre opinie to nie ma wolnych terminów lub jego oferta cenowa jest bardzo wysoka. Może ktoś z was posiada namiary na dobrego i w miarę niedrogiego dekarza.

podobne tematy:

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #14 tomaszkowal
16 maja 2016, 12:43

Dzięki za podanie powierzchni domu. Koszt budowy takiego domu to rząd 400 tysięcy PLN. Stan surowy z położeniem dachu to około 120 tysięcy zł. Najdroższe będzie jego wykończenie. Koszt samej kotłowni to rząd 50 tys. złotych. Jak chodzi o fachowców, to tak już jest. Sprawdzone ekipy mają zleceń na rok do przodu. Ludzie z przypadku nie mają pracy, lecz ich nie warto w ogóle brać pod uwagę. Same problemy z nimi.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość