Czy warto umieścić ogłoszenie na takim portalu?


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto umieścić ogłoszenie na takim portalu?

Post: #23 lukaszgos
19 maja 2016, 12:11

Cześć, posiadam zakład krawiecki z długoletnim doświadczeniem. Rozpocząłem jeszcze pracę za czasów komunistycznych. Teraz interes kręci się o wiele słabiej. Nie mam pojęcia o Internecie. Ale jestem w stanie bezpłatnie umieścić reklamę na takim portalu internetowym https://bipgov.pl/2022/06/17/gdzie-nabyc-wyjatkowe-panele-szklane-warszawa-tak-aby-dobrze-pasowaly-w-naszym-domu i nie wiem czy w ogóle da mi to korzyści. Reklama niby jest za darmo, natomiast jaki zysk ja będę z tego posiadał? Jak to w ogóle wygląda?

podobne tematy:

Po co powinno się tworzyć mobilne strony internetowe?

Wiele osób nie może zrozumieć czemu tak szybko modyfikują się wytyczne odnośnie stron internetowych. Wiele przedsiębiorstw lokując swoje środki w projektowanie strony WWW myślało, iż jest to wydatek na przynajmniej pięć lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego rodzaju podejście w dobie tak prężnie rozwijających się technologi jest sporym błędem. Portale internetowe, które były nowoczesne 2 lata temu, na dzień dzisiejszy mogą już nie spełniać dzisiejszych trendów technologicznych.

Czemu tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego typu stanu rzeczy jest sporo. Najważniejszy z nich a, zarazem chyba najważniejszy to inne firmy, które coraz bardziej stawiają na reklamę w wyszukiwarkach internetowych. Posiadanie podstawowej strony WWW to w obecnych czasach za mało. Istotny jest jej wygląd, łatwa nawigacja po serwisie internetowym jak i również dobrze zaprezentowany produkt. Do tego zalecane są częste aktualizacje strony internetowej. Strona powinna żyć, bez tego stali klienci mają odczucie, iż wasza firma przestała się rozwijać i nie ma sensu wracać na nią z powrotem. Drugi powód związany jest z rozwojem urządzeń mobilnych, które wypierają popularne komputery. Większość użytkowników ogląda strony internetowe na smartfonach. Te urządzenia posiadają mniejsze ekrany. Serwisy, które nie mają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie wyświetlały. Wybrane elementy strony WWW staną się nieczytelne dla internauty. Także poruszanie się po tradycyjnej stronie jest bardzo utrudniona. Efekt: potencjalny klient zrezygnuje z twojej strony i pójdzie do konkurencji, która posiada mobilną wersję strony WWW. Na dzień dzisiejszy kluczowym elementem strony WWW jest komfort twoich klientów. Konkurencję masz dużą, która z chęcią przejmie twoich kontrahentów. Również wyszukiwarki internetowe zauważyły tą tendencję i dodały ten punkt do oceny jakości strony WWW.

Czy nieposiadanie strony w wersji mobilnej skutkuje źle na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Prasowe stanowisko przedstawicieli liczących się na rynku wyszukiwarek internetowych jest jednoznaczne: brak strony mobilnej będzie wpływać źle na pozycję domeny internetowej w rezultatach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Jest dużo branż, gdzie firmy nie mają jeszcze tego rodzaju stron. Tak, więc nawet brak strony mobilnej nie obniża rankingu strony dla wyników mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży firmy przystosowały się do wymagań, to twoja domena osiągnie gorsze miejsca wyszukiwania dla urządzeń mobilnych. Natomiast jeśli użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój wynik pozostanie bez zmian. Reasumują, rzecz jasna jest warto inwestować w rozwiązania mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Nie posiadanie takiej strony na pewno wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych kontrahentów.

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto umieścić wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Post: #24 adamniczyj
19 maja 2016, 12:39

Witaj, jeśli jesteś w stanie gdziekolwiek dać za darmo reklamę to się nawet nie zastanawiaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie zdobędziesz nowych zamówień. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy komuny, lecz teraz jest całkiem inaczej. Zobacz ile na tej stronie jest krawców. Przecież ludzie szukają teraz praktycznie w Internecie. Jak Cię tam nie ma to nie zarobisz. Inne firmy przejmują twoich przyszłych klientów. Więc nie zastanawiaj się dłużej i dodaj tam swoją reklamę. Na pewno zyskasz.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości