Szukam dobrego kominiarza


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Szukam dobrego kominiarza

Post: #21 tomaszkowal
18 maja 2016, 11:58

Witam, szukam uczciwego kominiarz z okolic Lublina. Nie potrzebuje podpisanego protokołu przez kominiarza. Musi on też właściwie wyczyścić komin od kotła na ekogroszek. Już w ubiegłym roku przerabiałam jedną ekipę. Przyszedł fachowiec, poszedł do pomieszczenia z piecem i powiedział, że ciąg jest właściwy i nie ma sensu czyścić komina. Za swoją pracę wziął 150 zł. Wyszukałem nawet taką stronę: https://biozamrazarki.pl/?p=284 - jest tam sporo fachowców. Ale boje się znów w ciemno brać kogoś. Macie może kogoś zaufanego, który dobrze zrobi swoją pracę?

podobne tematy:

Po co należy inwestować w mobilne strony internetowe?

Grono osób zastanawia się dlaczego tak dynamiczne zmieniają się wytyczne odnośnie stron internetowych. Gron firm inwestując posiadane środki w projektowanie strony WWW było przekonane, iż jest to wydatek na wiele lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego rodzaju podejście w czasach tak dynamicznie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest sporym nieporozumieniem. Serwisy WWW, które były nowoczesne trzy lata temu, obecnie mogą już nie spełniać standardów.

Czemu tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego typu stanu rzeczy jest sporo. Najważniejszy z nich a, zarazem chyba najważniejszy to inne firmy, które coraz bardziej inwestuje w reklamę w wirtualnym świecie. Posiadanie prostej strony WWW to w obecnych czasach za mało. Ważny jest jej wygląd, dobra nawigacja po stronie oraz właściwie wyeksponowany produkt. Do tego dochodzą częste aktualizacje informacji. Strona powinna żyć, bez tego regularni użytkownicy mają wrażenie, iż wasza firma przestała się rozwijać i nie ma potrzeby wracać na nią ponownie. Inny aspekt to rozwój urządzeń mobilnych, które wypierają popularne komputery. Rzesza użytkowników wyświetla strony WWW na tabletach. Te urządzenia są wyposażone w mniejsze matryce. Serwisy, które nie posiadają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie wyświetlały. Wybrane fragmenty strony WWW będą niewidoczne dla internauty. Również nawigacja po tradycyjnej stronie jest znacznie utrudniona. Efekt: potencjalny kupujący zrezygnuje z twojej strony i przejdzie do innej firmy, która posiada mobilną wersję strony WWW. Obecnie kluczowym elementem strony WWW jest wygoda twoich klientów. Konkurencję posiadasz znaczną, która z chęcią przejmie twoich kontrahentów. Również wyszukiwarki internetowe zauważyły tą tendencję i dodały ten element do oceny jakości strony WWW.

Czy brak strony w wersji mobilnej wpływa niekorzystnie na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Oficjalne stanowisko przedstawicieli największych wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: nie posiadanie strony mobilnej będzie wpływać niekorzystnie na pozycję domeny internetowej w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Jest wiele branż, gdzie firmy nie posiadają jeszcze tego typu stron. Dlatego nawet nie posiadanie wersji mobilnej nie skutkuje obniżeniem rankingu strony dla wyników mobilnych. Natomiast jeśli w twojej branży inne strony przystosowały się do wymagań, to twoja domena zajmie niższe wyniki wyszukiwania dla smartfonów czy tabletów. Natomiast jak ktoś będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój wynik pozostanie bez zmian. Reasumują, oczywiście jest warto inwestować w strony mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak tego typu strony na pewno wykluczy waszą firmę z czołówki i spowoduje problem w pozyskaniu nowych kontrahentów.

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Szukam uczciwego kominiarza

Post: #22 adamniczyj
18 maja 2016, 12:55

Cześć, po pierwsze należało mu kazać wchodzić na komin i niech działa. Jak nie chciał to ja bym go pogonił z domu. Podzwoń do ludzi z tej strony WWW i powiedz co potrzebujesz. Jak kominiarz nie będzie miał z tym żadnego problemu to niech do ciebie przyjedzie. Jak będzie coś kombinował to mu podziękuje i dzwoń dalej.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość