Sprawdzony dekarz - ktoś zna?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

Post: #2 tomaszkowal
09 maja 2016, 14:47

Dzień dobry. Szukam godnej polecenia ekipy dekarskiej z okolic Opola. Czy ktoś zna rzetelnych dekarzy. Chcę położyć dachówkę ceramiczną na domu jednorodzinnym. Szukam kogoś z doświadczeniem i w miarę normalnych pieniądzach.

podobne tematy:

Po co warto tworzyć mobilne strony internetowe?

Grono ludzi zastanawia się dlaczego tak dynamiczne zmieniają się wytyczne związane ze stronami WWW. Sporo przedsiębiorstw lokując posiadane środki w projektowanie strony WWW myślało, że jest to inwestycja na kilka lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety takie podejście w czasach tak prężnie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest sporym nieporozumieniem. Serwisy WWW, które były nowoczesne trzy lata temu, obecnie mogą już nie spełniać obecnych wymogów.

Czemu tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów takiego stanu rzeczy jest wile. Pierwszy z nich i chyba kluczowy to konkurencja, która coraz intensywniej stawiają na reklamę w Internecie. Posiadanie podstawowej witryny WWW to w obecnych czasach za mało. Liczy się jej wygląd, dobra nawigacja po stronie a, także odpowiednio przedstawiony produkt. Do tego potrzebne są regularne aktualizacje informacji. Strona musi żyć, bez tego stali klienci mają odczucie, że wasza firma stanęła w miejscu i nie ma konieczności wracać na nią jeszcze raz. Kolejny powód to rozwój urządzeń mobilnych, które wypierają tradycyjne komputery. Większość internautów wyświetla witryny WWW na smartfonach. Te urządzenia posiadają mniejsze ekrany. Strony, które nie posiadają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie otwierały. Wybrane elementy witryny WWW staną się niewidoczne dla użytkownika. Również poruszanie się po tradycyjnej stronie jest znacznie utrudniona. Efekt: potencjalny użytkownik zrezygnuje z twojej witryny i pójdzie do konkurencji, która ma mobilną wersję witryny WWW. Dzisiaj kluczowym elementem witryny WWW jest wygoda twoich klientów. Konkurencję masz sporą, która z chęcią przejmie twoich kontrahentów. Też wyszukiwarki internetowe dostrzegły tą tendencję i dodały ten punkt do oceny jakości witryny WWW.

Czy brak witryny w wersji mobilnej oddziałuje źle na ranking w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Oficjalne stanowisko przedstawicieli największych wyszukiwarek internetowych jest jednoznaczne: nie posiadanie strony mobilnej będzie wpływać źle na ranking domeny internetowej w rezultatach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Można wskazać wiele branż, gdzie firmy nie posiadają jeszcze takich stron. Dlatego nawet nie posiadanie strony mobilnej nie skutkuje obniżeniem rankingu strony dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży inne strony przystosowały się do wymagań, to twoja strona internetowa uzyska niższe miejsca wyszukiwania dla smartfonów czy tabletów. Natomiast jeśli użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój rezultat pozostanie bez zmian. Podsumowują, oczywiście należy inwestować w strony mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak tego typu strony z pewnością wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych kontrahentów.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

Post: #3 mariuszbyk
09 maja 2016, 14:58

Siemanko. U mnie dach robiła ta brygada dekarzy: http://polecamspeca.pl/dekarz/opole . Są ceno konkurencyjni i bardzo sumienni. U mnie w domu zrobili bez problemu więźbę dachową i dachówkę ceramiczną. Całość prac trwała nie dłużej 10 dni. Bez problemów i stresów.

podobne tematy:

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

Post: #4 marekwirazka
09 maja 2016, 15:31

Cześć, również dołączę się do dyskusji. Fachowca już mam. Interesuje mnie kwestia, czy lepiej wybrać blacho dachówkę. Dużo osób uważa, iż to korzystniejsze rozwiązanie niż dachówka ceramiczna. Co sądzicie na temat tego rozwiązania?

podobne tematy:

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

Post: #5 lukaszgos
09 maja 2016, 15:42

To zależy. Dachówka ceramiczna ma swoje zalety i wady. Trzeba zaznaczyć, że jest o wiele cięższa od blacho dachówki i nie powinno się jej kłaść na terenach podmokłych. Po drugie zużyjesz więcej drewna na więźbę, więc koszty prac dekarskich będą wyższe. A teraz plusy. Po pierwsze lepiej wycisza, ma lepsze właściwości termiczne. Więc jak sam widzisz, jak to wygląda. Jeśli możesz to wybierz dachówkę ceramiczną.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość