Poszukuje sprawdzonego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej


adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukuje sprawdzonego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Post: #39 adampiszczek
24 maja 2016, 13:51

Cześć, posiadam bramę wjazdową do domu. Została ona montowana jakiś okres temu i wszystko działało w porządku. Ale po paru sezonach się ona zniżyła i zaczęły pojawiać się problemy z jej przesuwaniem. Posiadałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś wyregulowani, nasmarowali i skasowali pieniądze. Brama otwierała się dobrze przez kilka miesięcy i problem znowu się pojawił. Dlatego znów jestem na etapie poszukiwania ślusarzy: http://polecamspeca.pl/slusarz . Czy ktoś zna jakieś rzetelne ekipy ślusarzy z tej strony?

podobne tematy:

Po co warto projektować mobilne serwisy WWW?

Sporo osób zastanawia się dlaczego tak prędko zmieniają się wytyczne związane ze stronami WWW. Wiele przedsiębiorstw inwestując swoje pieniądze w projektowanie strony internetowej myślało, że jest to inwestycja na kilka lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego typu podejście w czasach tak sprawnie rozwijających się technologi jest bardzo dużym błędem. Portale internetowe, które były nowoczesne trzy lata temu, obecnie mogą już nie spełniać standardów.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego typu stanu rzeczy jest parę. Najistotniejszy z nich i chyba najważniejszy to inne firmy, które coraz bardziej inwestuje w reklamę w wyszukiwarkach internetowych. Posiadanie prostej strony internetowej to w dzisiejszych czasach za mało. Ważny jest jej wygląd, łatwa nawigacja po stronie a, także ciekawie zaprezentowany towar. Do tego dochodzą nieustanne aktualizacje strony internetowej. Strona musi żyć, bez tego stali użytkownicy mają wrażenie, że wasza firma stanęła w miejscu i nie ma konieczności wracać na nią ponownie. Inny powód związany jest z rozwojem urządzeń mobilnych, które zastępują tradycyjne laptopy. Spora grupa internautów przegląda strony internetowe na telefonach komórkowych. Te urządzenia posiadają mniejsze ekrany. Witryny, które nie mają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie otwierały. Niektóre fragmenty strony internetowej staną się nieczytelne dla użytkownika. Również poruszanie się po tradycyjnej stronie jest znacznie utrudniona. Efekt: potencjalny klient zrezygnuje z twojej strony i przejdzie do konkurencji, która ma mobilną wersję strony internetowej. Obecnie najważniejszym elementem strony internetowej jest wygoda twoich klientów. Konkurencję posiadasz sporą, która z przyjemnością przejmie twoich klientów. Też wyszukiwarki internetowe dostrzegły tą tendencję i wprowadziły ten punkt do oceny jakości strony internetowej.

Czy nieposiadanie strony w wersji mobilnej wpływa źle na ranking w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Oficjalne stanowisko przedstawicieli liczących się na rynku wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: brak strony mobilnej wpływa źle na ranking domeny internetowej w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Można wskazać dużo branż, w, których firmy nie mają jeszcze tego typu stron. Dlatego nawet brak wersji mobilnej nie obniża rankingu strony dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży firmy dostosowały się do wytycznych wyszukiwarek, to twoja strona internetowa osiągnie niższe wyniki wyszukiwania dla urządzeń mobilnych. Natomiast jeśli ktoś będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój rezultat pozostanie bez zmian. Reasumują, rzecz jasna należy inwestować w strony mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak tego typu strony na pewno wykluczy waszą firmę z czołówki i spowoduje problem w pozyskaniu nowych klientów.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Szukam rzetelnego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Post: #40 mariuszbyk
24 maja 2016, 13:54

Dzień dobry, posiadałem identyczny kłopot z bramą wjazdową. Nie chcę Cię smucić, lecz naprawa jej nie jest taka prosta. Jeżeli poprzedni ślusarze ją źle obsadzili to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Druga sprawa to dopasowana wysokość prowadnic, po których brama się porusza. Brama powinna posiadać rezerwę luzu od podłoża. Mniej więcej 8 cm wystarczy w zupełności. Jak te rzeczy będą należycie zrobione to nie będzie kłopotów z działaniem bramy przez kolejne lata. Jeśli pytasz o ślusarzy z tej strony to nie pomogę.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość