Czy kominiarz zamontuje również strażak do pieca?


adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy kominiarz zamontuje również strażak do pieca?

Post: #67 adampiszczek
07 cze 2016, 15:50

Cześć, jestem posiadaczem pieca na ekogroszek. Na kominie mam założony strażak, który powinien ustawiać się do wiatru. Niestety jego łożyska się zapiekły i już nie spełnia swojej funkcji. Muszę go wymienić, ale sam na dach nie wejdę. Zastanawiam się teraz do kogo się z tym zwrócić? Pierwsze skojarzenie to kominiarz - jest ich sporo u nas w mieście: http://polecamspeca.pl/kominiarz/kielce , natomiast nie wiem czy podejmie się tego typu zlecenia? Może to robota dla ekipy dekarskiej? Sam już nie wiem. Może na forum jest jakiś kominiarz, który napisałby coś w tym temacie.

podobne tematy:

Czemu warto budować mobilne serwisy internetowe?

Wiele osób zastanawia się dlaczego tak dynamiczne modyfikują się wymagania odnośnie stron internetowych. Wiele firm inwestując posiadane środki w projektowanie strony WWW myślało, że jest to wydatek na przynajmniej pięć lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego rodzaju myślenie w dobie tak prężnie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest sporym błędem. Serwisy WWW, które były nowoczesne 2 lata temu, na dzień dzisiejszy mogą już nie spełniać standardów.

Czemu tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów takiego stanu rzeczy jest sporo. Pierwszy z nich i chyba najważniejszy to inne firmy, które coraz mocniej inwestuje w reklamę w wirtualnym świecie. Posiadanie podstawowej strony WWW to w dzisiejszych czasach za mało. Istotny jest jej wygląd, przyjemna nawigacja po stronie a, także właściwie wyeksponowany towar. Do tego zalecane są częste aktualizacje informacji. Strona musi się rozwijać, bez tego stali klienci posiadają wrażenie, że wasza firma przestała się rozwijać i nie ma konieczności wracać na nią z powrotem. Inny powód związany jest z rozwojem urządzeń mobilnych, które zastępują popularne komputery. Większość internautów wyświetla strony WWW na telefonach komórkowych. Te urządzenia posiadają mniejsze matryce. Serwisy, które nie mają wersji mobilnej będą się na nich źle otwierały. Niektóre elementy strony WWW będą niewidoczne dla użytkownika. Też nawigacja po tradycyjnej stronie jest znacznie utrudniona. Rezultat: potencjalny użytkownik zrezygnuje z twojej strony i przejdzie do innej firmy, która posiada mobilną wersję strony WWW. Dzisiaj kluczowym elementem strony WWW jest komfort twoich klientów. Konkurencję masz sporą, która z chęcią przejmie twoich kontrahentów. Także wyszukiwarki internetowe zauważyły tą tendencję i dodały ten element do oceny jakości strony WWW.

Czy brak strony mobilnej oddziałuje źle na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista. Oficjalne stanowisko przedstawicieli największych wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: nie posiadanie strony mobilnej wpływa źle na pozycję domeny internetowej w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Występuje sporo branż, gdzie firmy nie mają jeszcze tego typu stron. Tak, więc nawet nie posiadanie wersji mobilnej nie skutkuje obniżeniem rankingu strony dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży inne strony dostosowały się do wymagań, to twoja strona internetowa zajmie niższe wyniki wyszukiwania dla smartfonów czy tabletów. Natomiast jak użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój ranking nie zostanie obniżony. Reasumują, oczywiście trzeba inwestować w rozwiązania mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak tego typu strony z pewnością wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych kontrahentów.

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy kominiarz założy również strażak do pieca?

Post: #68 adamniczyj
07 cze 2016, 16:00

Witaj. Prace związane z kominem to robota dla kominiarza. Rzecz jasna może ją również wykonać dekarz - są to pokrewne profesje. Jeden i drugi po dachu chodzi. Ja bym skontaktował się z kominiarzem w Kielcach i powiedział na czym problem polega. Ekstra poprosiłbym o przeczyszczenie przewodu kominowego. Za jednym razem będziesz miał dwie usługi zrobione w praktycznie tej samej cenie.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość