Unikalne zabudowy meblowe do biura - czy można je nabyć w Polsce?


adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Unikalne zabudowy meblowe do biura - czy można je nabyć w Polsce?

Post: #17 adampiszczek
18 maja 2016, 7:41

Witajcie, jestem na etapie zmiany wystroju swojej firmy. Przeszukując pomysły na inny wygląd biura znalazłem na takie fotki: Obrazek
Na nich są meble biurowe robione przez nich http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Witryna WWW jest w języku niemieckim więc nie wiele rozumiem, lecz prace mają fantastyczne. Czy może ktoś z was zna firmy w Polsce, które tworzą identyczne rzeczy?

podobne tematy:

Czemu należy tworzyć mobilne strony internetowe?

Dużo osób nie może zrozumieć czemu tak szybko modyfikują się wytyczne związane ze stronami WWW. Gron firm lokując swoje pieniądze w projektowanie strony internetowej sądziło, iż jest to wydatek na przynajmniej pięć lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety takie myślenie w czasach tak prężnie rozwijających się technologi jest sporym błędem. Strony WWW, które były nowoczesne dwa lata temu, na dzień dzisiejszy mogą już nie spełniać obecnych wymogów.

Czemu tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego typu stanu rzeczy jest kilka. Najistotniejszy z nich a, zarazem chyba kluczowy to inne firmy, które coraz mocniej inwestuje w reklamę w wirtualnym świecie. Posiadanie zwykłej strony internetowej to w obecnych czasach za mało. Ważny jest jej wygląd, intuicyjna nawigacja po serwisie internetowym a, także ciekawie przedstawiony towar. Do tego potrzebne są nieustanne aktualizacje informacji. Strona musi się rozwijać, bez tego stali użytkownicy posiadają odczucie, iż wasza firma stanęła w miejscu i nie ma sensu wracać na nią z powrotem. Inny aspekt to rozwój urządzeń mobilnych, które wypierają tradycyjne komputery. Spora grupa użytkowników wyświetla strony WWW na tabletach. Te urządzenia są wyposażone w mniejsze ekrany. Serwisy, które nie mają wersji mobilnej będą się na nich źle wyświetlały. Niektóre elementy strony internetowej staną się niewidoczne dla użytkownika. Również poruszanie się po tradycyjnej stronie jest bardzo utrudniona. Rezultat: potencjalny kupujący zrezygnuje z twojej strony i pójdzie do innej firmy, która ma mobilną wersję strony internetowej. Na dzień dzisiejszy kluczowym elementem strony internetowej jest wygoda twoich klientów. Konkurencję posiadasz znaczną, która z przyjemnością przejmie twoich klientów. Też wyszukiwarki internetowe zauważyły tą tendencję i wprowadziły ten element do oceny jakości strony internetowej.

Czy nieposiadanie strony mobilnej wpływa źle na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Prasowe stanowisko przedstawicieli liczących się na rynku wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: nie posiadanie strony mobilnej będzie wpływać źle na pozycję domeny internetowej w rezultatach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Jest dużo branż, w, których firmy nie mają jeszcze takich stron. Tak, więc nawet nie posiadanie strony mobilnej nie obniża rankingu strony dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży firmy przystosowały się do wymagań, to twoja strona internetowa zajmie niższe wyniki wyszukiwania dla urządzeń mobilnych. Natomiast jak użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój rezultat nie zostanie obniżony. Reasumują, oczywiście jest warto inwestować w rozwiązania mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak tego rodzaju strony na pewno wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych klientów.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Innowacyjne meble do biura - czy można je nabyć w Polsce?

Post: #19 mariuszbyk
18 maja 2016, 9:15

Witaj, w Polsce masz wiele firm, które wykonują meble na zamówienie. Nie będzie problemu ze znalezieniem ich w wyszukiwarce internetowej. Nie mam pojęcia jak sprawdzałeś, lecz ja bez kłopotu po paru minutach odszukałem adresy firm, które wykonują identyczne zabudowy meblowe. Trochę chęci i na pewno coś wyszukasz dla twojej firmy.

podobne tematy:

krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Ciekawe zabudowy meblowe do biura - czy można je nabyć w Polsce?

Post: #20 krzysiekwolski
18 maja 2016, 10:00

Nie nie jestem w stanie zrozumieć takich ludzi. Zamiast wklepać w wyszukiwarkę co nam jest potrzebne to szukają odpowiedzi na forach. Przecież to troszkę bez sensu. Mi wystarczyło 5 minut żeby ustalić, że wskazana przez Ciebie firma działa też w naszym kraju. Mało tego jest to Polska firma, która ma dodatkowo przedstawicielstwa w różnych krajach Unii Europejskiej.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość