Które z rozwiązań będzie tańsze w eksploatacji?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które z rozwiązań będzie tańsze w eksploatacji?

Post: #89 tomaszkowal
19 wrz 2016, 13:22

Witam wszystkich. Chcę uruchomić mały interes. Myślę o otworzeniu sklepu w galerii handlowej. Mam do wyboru dwa rozwiązania. Mogę wynająć lokal albo zainwestować w wyspę handlową takiego rodzaju: https://notariusz-tuszyn.pl/2022/07/15/czym-sa-modele-anatomiczne-wysokiej-precyzji-oraz-gdzie-je-mozemy-pozyskac/ pośrodku pasażu handlowego. Dla doskonalszego zilustrowania sytuacji dołączam zdjęcie, które ilustruje wybrany przez mnie produkt: [img]http://jfm-furniture.pl/zdjecia_slider/95.jpg[/img] . Koszt wynajmu powierzchni pod taką wyspę jest znacznie niższy niż dzierżawa lokalu handlowego. Dlatego ta druga opcja jest mi bliższa. Natomiast mam wątpliwość czy nie będzie to postrzegane jako mało atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Co wy o tym myślicie jako klienci.

podobne tematy:

Po co należy budować mobilne strony internetowe?

Grono firm nie może zrozumieć dlaczego tak prędko zmieniają się wymagania związane ze stronami WWW. Dużo przedsiębiorstw lokując posiadane pieniądze w projektowanie strony WWW myślało, iż jest to inwestycja na wiele lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety takie myślenie w czasach tak sprawnie rozwijających się technologi jest wielkim błędem. Strony internetowe, które były nowoczesne 2 lata temu, na dzień dzisiejszy mogą już nie spełniać standardów.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów takiego stanu rzeczy jest sporo. Najważniejszy z nich a, zarazem chyba kluczowy to inne firmy, które coraz mocniej inwestuje w reklamę w wyszukiwarkach internetowych. Posiadanie zwykłej strony WWW to w obecnych czasach za mało. Liczy się jej wygląd, przyjemna nawigacja po stronie a, także ciekawie wyeksponowany produkt. Do tego potrzebne są częste aktualizacje informacji. Strona powinna żyć, bez tego regularni użytkownicy mają wrażenie, iż wasza firma stanęła w miejscu i nie ma konieczności wracać na nią ponownie. Inny powód to rozwój urządzeń mobilnych, które wypierają tradycyjne komputery. Spora grupa internautów ogląda strony internetowe na tabletach. Te urządzenia są wyposażone w mniejsze matryce. Serwisy, które nie mają wersji mobilnej będą się na nich źle prezentowały. Niektóre fragmenty strony WWW będą niewidoczne dla internauty. Też poruszanie się po tradycyjnej stronie jest znacznie utrudniona. Rezultat: potencjalny klient zrezygnuje z twojej strony i przejdzie do konkurencji, która zadbała o mobilną wersję strony WWW. Na dzień dzisiejszy najważniejszym elementem strony WWW jest wygoda twoich klientów. Konkurencję posiadasz znaczną, która z chęcią przejmie twoich kontrahentów. Także wyszukiwarki internetowe dostrzegły tą tendencję i uwzględniły ten punkt do oceny jakości strony WWW.

Czy nieposiadanie strony w wersji mobilnej oddziałuje negatywnie na ranking w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista. Prasowe stanowisko przedstawicieli najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: nie posiadanie strony mobilnej wpływa negatywnie na ranking strony w rezultatach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Jest sporo branż, w, których firmy nie mają jeszcze takich stron. Tak, więc nawet nie posiadanie strony mobilnej nie obniża rankingu strony dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży inne strony przystosowały się do wymagań, to twoja domena zajmie gorsze wyniki wyszukiwania dla urządzeń mobilnych. Natomiast jak użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój wynik pozostanie bez zmian. Podsumowują, oczywiście jest warto inwestować w strony mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak takiej strony z pewnością wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych kontrahentów.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które rozwiązanie będzie tańsze w eksploatacji?

Post: #90 mariuszbyk
19 wrz 2016, 13:48

Cześć. Obydwa rozwiązania posiadają swoje zalety i wady. Po pierwsze miesięczny czynsz za wynajem. Sam już wiesz, że wyspa handlowa będzie znacznie tańsza w utrzymaniu. Natomiast takie rozwiązanie nie będzie dobre do każdego rodzaju działalności. Idealnie sprawdzi się do sprzedaży telefonów komórkowych czy innych drobnych rzeczy. Lecz w przypadku większości branż będzie to nietrafione rozwiązanie. Ludzie preferują komfort i dlatego preferują zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś kupić na szybko. Tak, więc doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa będzie najlepszym dla ciebie rozwiązaniem. Należy również pomyśleć o perspektywach rozwoju.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość