Pozycjonowanie domeny po po karze od wyszukiwarki - jak to robić?


krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Pozycjonowanie domeny po po karze od wyszukiwarki - jak to robić?

Post: #91 krzysiekwolski
20 wrz 2016, 13:09

Witam serdecznie bardziej doświadczonych forumowiczów. Posiadam pytanie, które związane jest z pozycjonowaniem strony WWW w wyszukiwarce internetowej. Otrzymałem od klienta stronę internetową, która z analizy posiadała w przeszłości filtra. Hasła na które muszę ją wypromować są takiego pokroju: grafika na szkle Warszawa i nie można ich zaliczyć w mojej ocenie do skomplikowanych. Z innej strony w Warszawie wszystko wolniej pnie się do góry wyników wyszukiwarki. Więc może wystąpić kłopot nawet na hasło: grafika na szkle Warszawa. Lecz moje pytanie odnosi się do sposobu, który należy zastosować żeby strona WWW znalazła się wysoko w wynikach wyszukań. Czy domena, która miała wcześniej filtra potrzebuje jakiś wyrafinowanych sposobów pozycjonowania? Czy należy ją promować zwyczajnie jak każdą inną stronę internetową?

podobne tematy:

Dlaczego należy budować mobilne strony WWW?

Sporo ludzi zastanawia się dlaczego tak prędko modyfikują się wymagania związane ze stronami WWW. Sporo przedsiębiorstw lokując posiadane pieniądze w tworzenie strony WWW myślało, iż jest to wydatek na kilka lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety takie myślenie w dobie tak prężnie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest bardzo dużym błędem. Strony internetowe, które były nowoczesne 2 lata temu, na dzień dzisiejszy mogą już nie spełniać standardów.

Czemu tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego rodzaju stanu rzeczy jest sporo. Najistotniejszy z nich i chyba najważniejszy to konkurencja, która coraz intensywniej inwestuje w reklamę w wirtualnym świecie. Posiadanie zwykłej strony WWW to w dzisiejszych czasach za mało. Istotny jest jej wygląd, przyjemna nawigacja po stronie oraz dobrze wyeksponowany towar. Do tego dochodzą regularne aktualizacje informacji. Strona powinna żyć, bez tego regularni użytkownicy posiadają wrażenie, iż wasza firma stanęła w miejscu i nie ma sensu wracać na nią z powrotem. Drugi powód to rozwój urządzeń mobilnych, które wypierają popularne laptopy. Spora grupa internautów przegląda strony internetowe na tabletach. Te urządzenia posiadają mniejsze matryce. Strony, które nie mają wersji mobilnej będą się na nich źle prezentowały. Wybrane bloki strony WWW będą niewidoczne dla użytkownika. Również nawigacja po tradycyjnej stronie jest bardzo utrudniona. Rezultat: potencjalny użytkownik zrezygnuje z twojej strony i pójdzie do konkurencji, która posiada mobilną wersję strony WWW. Na dzień dzisiejszy kluczowym elementem strony WWW jest komfort twoich klientów. Konkurencję posiadasz sporą, która z chęcią przejmie twoich kontrahentów. Również wyszukiwarki internetowe zauważyły tą tendencję i uwzględniły ten element do oceny jakości strony WWW.

Czy brak strony w wersji mobilnej skutkuje źle na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Prasowe stanowisko przedstawicieli największych wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: brak strony mobilnej wpływa źle na pozycję domeny internetowej w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Jest dużo branż, gdzie firmy nie mają jeszcze tego rodzaju stron. Tak, więc nawet brak strony mobilnej nie obniża rankingu strony dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeśli w twojej branży firmy dostosowały się do wymagań, to twoja domena uzyska gorsze wyniki wyszukiwania dla urządzeń mobilnych. Natomiast jeśli ktoś będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój ranking pozostanie bez zmian. Podsumowują, rzecz jasna jest warto inwestować w strony mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Nie posiadanie tego rodzaju strony na pewno wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych kontrahentów.

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Pozycjonowanie witryny WWW po filtrze algorytmicznym - jak to robić?

Post: #92 tomaszkisiel
20 wrz 2016, 13:24

Witaj. Strona internetowa, która posiada historię jest zazwyczaj trudniejsza do wypozycjonowania. Jeżeli profil linków jest dobry to będzie pracował na twój sukces. W innym wypadku powinieneś być przygotowany na znaczne komplikacje. Wiążą się one ze strukturą odnośników, które już kierują do domeny. Musisz go mocno zdywersyfikować aby wyszukiwarka zaczęła dobrze oceniać stronę WWW. Dopiero wtedy należy spokojnie pozyskiwać większą liczbę linków, które wpłyną na pozycje w wynikach. Kolejny problem to z byt duże nasycenie odnośników na jedną frazę. Musisz tworzyć linki brandowe, które nie przekładają się aż w taki sposób na podniesienie pozycji na pozycjonowaną frazę.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość