Czy ktoś wie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do hotelu?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś wie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do hotelu?

Post: #33 tomaszkowal
24 maja 2016, 12:43

Dzień dobry, wyszukałem w internecie bardzo inspirujące wizualizacje lad do recepcji: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw ile mogą kosztować takie cuda jak na poniższym obrazku Obrazek . Jestem zwolennikiem takich rozwiązań, ale boję się iż są one nie na moją kieszeń. Nie chcę zawracać głowy firmie a później się ośmieszyć, że nie mam kasy. Tak, więc prośba do osób znających branże o jakiś przedział cenowy za tego rodzaju lady recepcyjne.

podobne tematy:

Po co powinno się inwestować w mobilne strony internetowe?

Wiele ludzi zastanawia się czemu tak szybko zmieniają się wytyczne związane ze stronami WWW. Dużo osób lokując posiadane pieniądze w tworzenie strony internetowej myślało, że jest to wydatek na przynajmniej pięć lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego typu podejście w czasach tak prężnie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest sporym błędem. Strony internetowe, które były nowoczesne 2 lata temu, na dzień dzisiejszy mogą już nie spełniać dzisiejszych trendów technologicznych.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego rodzaju stanu rzeczy jest kilka. Najważniejszy z nich i chyba najważniejszy to konkurencja, która coraz intensywniej stawiają na reklamę w wyszukiwarkach internetowych. Posiadanie zwykłej witryny internetowej to w obecnych czasach za mało. Liczy się jej wygląd, przyjemna nawigacja po stronie oraz odpowiednio wyeksponowany towar. Do tego potrzebne są częste aktualizacje strony internetowej. Strona powinna się rozwijać, bez tego regularni użytkownicy mają odczucie, że wasza firma stanęła w miejscu i nie ma sensu wracać na nią z powrotem. Inny aspekt to rozwój urządzeń mobilnych, które zastępują popularne laptopy. Spora grupa internautów ogląda witryny internetowe na telefonach komórkowych. Te urządzenia posiadają mniejsze ekrany. Strony, które nie posiadają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie prezentowały. Niektóre fragmenty witryny internetowej staną się niewidoczne dla użytkownika. Także nawigacja po tradycyjnej stronie jest bardzo utrudniona. Efekt: potencjalny klient zrezygnuje z twojej witryny i przejdzie do innej firmy, która posiada mobilną wersję witryny internetowej. Dzisiaj kluczowym elementem witryny internetowej jest wygoda twoich klientów. Konkurencję posiadasz znaczną, która z chęcią przejmie twoich klientów. Też wyszukiwarki internetowe dostrzegły tą tendencję i wprowadziły ten element do oceny jakości witryny internetowej.

Czy nieposiadanie witryny w wersji mobilnej skutkuje niekorzystnie na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista. Oficjalne stanowisko przedstawicieli najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych jest jednoznaczne: brak strony mobilnej będzie wpływać niekorzystnie na pozycję strony w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Jest sporo branż, w, których firmy nie posiadają jeszcze takich stron. Tak, więc nawet brak strony mobilnej nie skutkuje obniżeniem rankingu strony dla wyników mobilnych. Natomiast jeśli w twojej branży firmy dostosowały się do wymagań, to twoja domena osiągnie niższe wyniki wyszukiwania dla urządzeń mobilnych. Natomiast jeśli użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój rezultat pozostanie bez zmian. Reasumują, oczywiście trzeba inwestować w strony mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak tego rodzaju strony na pewno wykluczy waszą firmę z czołówki i spowoduje problem w pozyskaniu nowych klientów.

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Czy ktoś ma pojęcie za ile można kupić takie lady recepcyjne do zajadu?

Post: #34 tomaszkisiel
24 maja 2016, 13:12

Dzień dobry, bardzo fajna strona internetowa. Realizacje tych ludzi są jeszcze ciekawsze niż na ilustracji podanej w tym wątku. Jak robią zlecenia dla tak dużych korporacji to z pewnością do najtańszych się nie zaliczają. Natomiast nie wiem czemu nie wyślesz do nich zapytania ofertowego. Piszesz co potrzebujesz i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najszybciej. Wiele firm tak robi, więc czemu nie ty.

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy ktoś wie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do hotelu?

Post: #35 adamniczyj
24 maja 2016, 13:16

Witaj, rzeczywiście bardzo oryginalne są produkowane przez nich lady do recepcji. Nie wiem jak oni to przeliczają, ale jakiś czas temu na innym forum spotkałem się z takim zdaniem: należy przyjąć od czterech tyś złotych za metr lady do recepcji. To posiadasz już jakiś punkt odniesienia.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości