Jaki rodzaj alarmu zamontować w domu?


tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Jaki rodzaj alarmu zamontować w domu?

Post: #15 tomaszkisiel
16 maja 2016, 14:05

Dzień dobry, właśnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem montażu odpowiedniego systemu alarmowego do domu. Trochę wyczytałem tutaj http://trans-sat.pl na temat alarmów i z tego co widzę to większość firm wybiera urządzenia marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Kolejne pytanie to które czujki wybrać do domu?

podobne tematy:

Po co trzeba projektować mobilne strony internetowe?

Dużo ludzi zastanawia się dlaczego tak prędko modyfikują się wymagania odnośnie stron internetowych. Dużo ludzi lokując swoje pieniądze w projektowanie strony internetowej było przekonane, iż jest to wydatek na wiele lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego rodzaju myślenie w czasach tak sprawnie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest wielkim błędem. Strony WWW, które były nowoczesne trzy lata temu, obecnie mogą już nie spełniać obecnych wymogów.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów takiego stanu rzeczy jest wile. Najważniejszy z nich a, zarazem chyba najważniejszy to konkurencja, która coraz intensywniej stawiają na reklamę w wirtualnym świecie. Posiadanie prostej witryny internetowej to w obecnych czasach za mało. Ważny jest jej wygląd, dobra nawigacja po stronie oraz odpowiednio wyeksponowany produkt. Do tego zalecane są nieustanne aktualizacje informacji. Strona musi żyć, bez tego regularni klienci posiadają wrażenie, iż wasza firma przestała się rozwijać i nie ma konieczności wracać na nią ponownie. Inny powód to rozwój urządzeń mobilnych, które wypierają tradycyjne komputery. Większość użytkowników ogląda witryny WWW na tabletach. Te urządzenia mają mniejsze matryce. Strony, które nie mają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie prezentowały. Wybrane bloki witryny internetowej będą nieczytelne dla użytkownika. Także nawigacja po tradycyjnej stronie jest mocno utrudniona. Efekt: potencjalny klient zrezygnuje z twojej witryny i pójdzie do innej firmy, która ma mobilną wersję witryny internetowej. Dzisiaj kluczowym elementem witryny internetowej jest wygoda twoich klientów. Konkurencję masz znaczną, która z chęcią przejmie twoich kontrahentów. Także wyszukiwarki internetowe dostrzegły tą tendencję i wprowadziły ten punkt do oceny jakości witryny internetowej.

Czy brak witryny mobilnej oddziałuje źle na ranking w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Prasowe stanowisko przedstawicieli liczących się na rynku wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: brak strony mobilnej będzie wpływać źle na ranking domeny internetowej w rezultatach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Można wskazać wiele branż, w, których firmy nie mają jeszcze takich stron. Tak, więc nawet brak wersji mobilnej nie obniża rankingu strony dla wyników mobilnych. Natomiast jeśli w twojej branży inne strony dostosowały się do wytycznych wyszukiwarek, to twoja strona internetowa zajmie niższe miejsca wyszukiwania dla urządzeń mobilnych. Natomiast jak ktoś będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój ranking nie zostanie obniżony. Podsumowują, rzecz jasna jest warto inwestować w rozwiązania mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Nie posiadanie takiej strony na pewno wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych kontrahentów.

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #16 tomaszkowal
18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu większość monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi powód to bardzo obszerna oferta podzespołów, które tworzą system alarmowy. Następny powód to doskonałe centrale i przyzwoitej jakości czujki.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #18 mariuszbyk
18 maja 2016, 8:44

U mnie również jest zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Działa bez szwanku od kilku lat. Posiadam kilkanaście czujek w budynku i podział na wiele stref - ciekawa sprawa dzięki której jestem w stanie załączać alarm w wybranych obszarach domu. Jeśli mogę coś doradzić to warto dać kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W czasie wysokich temperatur kurtyny dają często fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma za zbroić zwykłe czujki i po kłopocie.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość