Strona 1 z 1

Oszczedne strony internetowe Warszawa

: 03 gru 2017, 16:21
autor: lukaszgos
Czy budżetowe strony internetowe to obecnie właściwy wybór dla firmy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Po pierwsze pojęcie niedrogich stron internetowych należy rozpatrzyć w wielu płaszczyznach. Pierwsza sprawa to zdefiniowanie terminu niedrogie strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w temacie tworzenia niedrogich stron internetowych dla firm. Dla jednych tania strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej osoby będzie to całkiem inny rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak możemy zobaczyć rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można jasno i precyzyjne określić czym są tanie strony internetowe dla firm.

Natomiast łatwo to określić sprawdzając oferty firm w wynikach wyszukiwarki. Poprzez to jesteśmy wstanie sprawdzić ofertę wykonawców, którzy tworzą strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy wybrane do porównania hasło tanie strony internetowe żeby dowiedzieć się na jakie oferty zaprojektowania strony internetowej możemy liczyć w budżecie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i wysyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie stworzenia strony internetowej dostaniem klarowny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania kilka firm z odleglejszych wyników wyszukiwarki. Wtedy przekonamy się jak to wygląda też u tańszych wykonawców, które projektują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już otrzymamy oferty na zaprojektowanie strony internetowej to trzeba wykonać ich zestawienie. Zestawienie musi posiadać koszt zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób zbudowania strony internetowej przez agencję interaktywną. Kierując się tylko ceną wykonania strony internetowej, zestawienie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zazwyczaj oferty zbudowania strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o darmowe CMS i darmowe projekty graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj kiepski pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze otrzymamy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie wykonana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na zbudowanie strony internetowej, która będzie posiadała indywidualny szablon graficzny strony oraz autorski CMS. Tego typy strony internetowe są o wiele lepsze.