Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy pomaga


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy pomaga

Post: #123 lukaszgos
02 lis 2017, 9:33

Witam wszystkich. Od dłuższego okresu interesuję się rynkami walutowymi i inwestycjami na rynku Forex. Robię na nich transakcję od kilku lat. Nie jestem jakimś wielkim graczem, natomiast przez lata nabyłem pewną wiedzę, która daj mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania nie były łatwe. Przeważnie traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Z biegiem lat doszedłem do wprawy, jak poprawne odczytywać wykresy i dzięki temu wykonywane transakcje przynosiły minimalny zarobek. Kłopotem było właściwe i szybkie określenie przyszłego trendu i dochodowej pary walut, którą należy obstawić. Nie wystarczy analizować 2 lub 3 par walutowych. Do odpowiedniej diagnozy niezbędna jest szersza analiza. Tego rodzaju dla człowieka jest czasochłonna i często przegapiłem odpowiedni moment zainwestowania na rynku Forex. Dlatego zacząłem szukać rozwiązań, które pomogą mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich wiele, lecz najlepszy zestaw narzędzi oferuje na rynku Europejskim spółka https://socratesscola.pl/2023/01/02/najkorzystniejsze-diagnostyka-obrazowa-stawu-kolanowego-w-przychodni-jakie-badania-zrobic/ , która zajmuje się dostarczaniem skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią grę na rynku Forex. Ich oferta jest podzielona na 2 grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory a, także roboty na platformę Meta Trader 4. Drugi rodzaj produktów to różnego typu subskrypcję do narzędzi, które w znacznym stopniu pomagają we właściwym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najważniejsze z nich to 4M Analytics, które obrazuje siły 8 najważniejszych walut, oraz moment zawarcia transakcji i wyjścia z rynku Forex. Wykorzystując je, za każdym razem wiemy kiedy można zawrzeć dobrą i dochodową transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło wiele lat testów jest teraz dostępne dla wszystkich. Wykorzystując te narzędzia moje transakcje są o wiele bardziej zyskowne. Czemu tak jest? Nie muszę już samodzielnie wykonywać analizy 28 wykresów i zastanawiać się, jaka waluta będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics robi to za mnie. A co najistotniejsze, wyliczenia robi komputer, który nie ma emocji. Dzięki temu wyliczenia są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej trafne. Także w przypadku maszyny odchodzą nam błędy rachunkowe, które człowiek robi podczas skomplikowanych wyliczeń. Zwłaszcza jak robi je pod presją czasu i emocji. Tak, więc jak najbardziej radze przetestować te rozwiązania. Sam zdecydujesz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i przyniesie ci zysk.

Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość