Koncepcja na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Koncepcja na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa

Post: #120 lukaszgos
12 wrz 2017, 10:31

Dzień dobry, od dłuższego okresu jestem zatrudniony w średniej wielkości firmie. I musiał nastać ten czas, że zostałem poproszony, aby przygotować plan imprezy integracyjnej dla firmy. Poszperałem nieco w Internecie i powiem szczerze, że jest sporo możliwości tego rodzaju imprez. Po pierwsze zwróciłem uwagę, iż na każdej ze stron kładą duży nacisk na istotność komfortowego przewozu osób. Sugerują aby zrobić wynajem busa, gdyż ten typ transportu jest o wiele bardziej wygodny niż zwykły autobus. Rozmyślając nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania imprezy firmowej to dobry pomysł. Idąc tym tropem wpisałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod hasłem wynajem busa Warszawa https://specprodent.pl/index.php/2023/01/02/najlepsza-diagnostyka-obrazowa-stawu-kolanowego-w-przychodni-jakie-badania-przeprowadzi/ znalazła się ta strona internetowa. Posiadają fajnego busa marki Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i myślę, że tego rodzaju transport przypadnie wszystkim do gustu. Mam tylko wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie znacznie droższy od wynajmu autobusa? Lecz z innej strony nie wjedziemy autobusem do centrum miasta. Więc opcja busa do transportu osób Warszawa - Gdańsk jest jak najbardziej uzasadniony. Myślałem także o pociągu. Natomiast trasa Warszawa - Gdańsk jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Kolejna kwestia to nocleg. Czy warto brać nocleg w samy centrum miasta, a może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i przeważnie posiadają mniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie. Ale jak zarezerwujemy spanie poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość