Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?


dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #6 dariakuna90
11 maja 2016, 13:58

Cześć, znalazłam reklamę firmy oferującej ogrodzenia w Radomiu: http://metfach.pl/ogrodzenia-radom . Oglądałam ich prace i wydają się oni dość rzetelni. Może ktoś z kolegów i koleżanek miał okazję korzystać z ich usług. Tak to wygląda na zdjęciach: Obrazek

podobne tematy:

Dlaczego należy tworzyć mobilne strony internetowe?

Sporo osób zastanawia się czemu tak prędko zmieniają się wytyczne odnośnie stron internetowych. Gron ludzi inwestując posiadane środki w projektowanie strony internetowej myślało, że jest to wydatek na przynajmniej pięć lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego typu podejście w dobie tak prężnie rozwijających się rozwiązań informatycznych jest bardzo dużym nieporozumieniem. Portale WWW, które były nowoczesne 2 lata temu, dzisiaj mogą już nie spełniać obecnych wymogów.

Czemu tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego rodzaju stanu rzeczy jest wile. Najważniejszy z nich a, zarazem chyba kluczowy to inne firmy, które coraz bardziej inwestuje w reklamę w wirtualnym świecie. Posiadanie zwykłej witryny internetowej to w dzisiejszych czasach za mało. Liczy się jej wygląd, przyjemna nawigacja po stronie a, także właściwie przedstawiony produkt. Do tego potrzebne są częste aktualizacje informacji. Strona powinna się rozwijać, bez tego stali klienci mają wrażenie, że wasza firma stanęła w miejscu i nie ma potrzeby wracać na nią z powrotem. Inny aspekt związany jest z rozwojem urządzeń mobilnych, które wypierają popularne laptopy. Rzesza internautów ogląda witryny WWW na smartfonach. Te urządzenia posiadają mniejsze ekrany. Strony, które nie posiadają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie otwierały. Wybrane bloki witryny internetowej staną się niewidoczne dla internauty. Też poruszanie się po tradycyjnej stronie jest bardzo utrudniona. Efekt: potencjalny kupujący zrezygnuje z twojej witryny i pójdzie do innej firmy, która posiada mobilną wersję witryny internetowej. Na dzień dzisiejszy najważniejszym elementem witryny internetowej jest wygoda twoich klientów. Konkurencję masz dużą, która z przyjemnością przejmie twoich klientów. Też wyszukiwarki internetowe dostrzegły tą tendencję i uwzględniły ten punkt do oceny jakości witryny internetowej.

Czy nieposiadanie witryny mobilnej oddziałuje niekorzystnie na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista. Prasowe stanowisko przedstawicieli liczących się na rynku wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: nie posiadanie strony mobilnej będzie wpływać niekorzystnie na pozycję strony w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Jest wiele branż, w, których firmy nie posiadają jeszcze tego typu stron. Dlatego nawet nie posiadanie strony mobilnej nie obniża rankingu domeny dla rezultatów mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży firmy dostosowały się do wytycznych wyszukiwarek, to twoja strona internetowa uzyska niższe miejsca wyszukiwania dla smartfonów czy tabletów. Natomiast jak ktoś będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój rezultat pozostanie bez zmian. Podsumowują, jak najbardziej trzeba inwestować w rozwiązania mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Nie posiadanie takiej strony na pewno wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych klientów.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #7 mariuszbyk
11 maja 2016, 14:51

Cześć, dość interesujące ogrodzenia. Niestety nie pomogę jak chodzi o opinię o tych wykonawcach. Zestawienie metalu z drewnem daje świetny rezultat. Jeśli możesz to wybierz stal nierdzewną - jest sporo droższa, ale odpadają Ci sprawy z malowaniem płotu.

podobne tematy:

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #8 tomaszkowal
11 maja 2016, 15:01

U nas w domu jakiś czas temu ta firma robiła balustradę w domu. Wymyśliłem sobie wzór ze stali nierdzewnej, która została połączona ze wstawkami ze szkła hartowanego. Całość robi dość interesujące wrażenie. Ludzie też spoko, nie miałem z nimi kłopotów. Jeśli chodzi o ceny to są w średnich widełkach cenowych, więc można ich wziąć do pracy.

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #9 dariakuna90
12 maja 2016, 13:22

Dzięki bardzo za udzielone przez was odpowiedzi. Pewnie się na nich zdecyduję. Mam nadzieję, że nie będę żałowała.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości