Jaki jest koszt wykonania plomby w zębie?


dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Jaki jest koszt wykonania plomby w zębie?

Post: #51 dariakuna90
31 maja 2016, 11:11

Dzień dobry. Muszę udać się prywatnie do stomatologa w Radomiu. Do zrobienia mam wiele zębów i muszę się dowiedzieć jakie są tego koszty. Nigdy nie leczyłam zębów prywatnie i nie mam najmniejszego pojęcia ile może to kosztować. Również chce uniknąć nieuczciwych dentystów, którzy biorą 2 razy więcej niż pozostali dentyści w mieście.

podobne tematy:

Po co trzeba budować mobilne serwisy internetowe?

Dużo firm nie może zrozumieć czemu tak prędko modyfikują się wytyczne związane ze stronami WWW. Dużo ludzi inwestując swoje środki w projektowanie strony WWW myślało, iż jest to inwestycja na wiele lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego rodzaju myślenie w dobie tak prężnie rozwijających się technologi jest wielkim nieporozumieniem. Serwisy WWW, które były nowoczesne trzy lata temu, na dzień dzisiejszy mogą już nie spełniać standardów.

Dlaczego tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów tego rodzaju stanu rzeczy jest wile. Najistotniejszy z nich a, zarazem chyba kluczowy to inne firmy, które coraz intensywniej inwestuje w reklamę w wirtualnym świecie. Posiadanie prostej witryny WWW to w obecnych czasach za mało. Istotny jest jej wygląd, intuicyjna nawigacja po stronie oraz odpowiednio wyeksponowany produkt. Do tego zalecane są nieustanne aktualizacje strony internetowej. Strona powinna się rozwijać, bez tego regularni użytkownicy posiadają wrażenie, iż wasza firma stanęła w miejscu i nie ma konieczności wracać na nią ponownie. Drugi aspekt związany jest z rozwojem urządzeń mobilnych, które zastępują popularne laptopy. Spora grupa użytkowników ogląda witryny WWW na smartfonach. Te urządzenia posiadają mniejsze matryce. Serwisy, które nie posiadają wersji mobilnej będą się na nich niepoprawnie wyświetlały. Wybrane fragmenty witryny WWW będą nieczytelne dla użytkownika. Również nawigacja po tradycyjnej stronie jest bardzo utrudniona. Rezultat: potencjalny klient zrezygnuje z twojej witryny i przejdzie do innej firmy, która posiada mobilną wersję witryny WWW. Na dzień dzisiejszy najważniejszym elementem witryny WWW jest komfort twoich klientów. Konkurencję masz znaczną, która z przyjemnością przejmie twoich kontrahentów. Także wyszukiwarki internetowe zauważyły tą tendencję i wprowadziły ten element do oceny jakości witryny WWW.

Czy brak witryny w wersji mobilnej oddziałuje źle na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Prasowe stanowisko przedstawicieli największych wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: brak strony mobilnej będzie wpływać źle na pozycję domeny internetowej w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Można wskazać dużo branż, gdzie firmy nie posiadają jeszcze takich stron. Tak, więc nawet brak strony mobilnej nie skutkuje obniżeniem rankingu domeny dla wyników mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży inne strony dostosowały się do wymagań, to twoja domena osiągnie niższe wyniki wyszukiwania dla smartfonów czy tabletów. Natomiast jeśli użytkownik będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój ranking pozostanie bez zmian. Podsumowują, rzecz jasna trzeba inwestować w strony mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Brak tego rodzaju strony na pewno wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych kontrahentów.

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Jaki jest cena wykonania uzupełnienia ubytku w zębie?

Post: #52 adampiszczek
31 maja 2016, 11:26

Witaj. Czy szukałaś w Internecie. Jest wiele gabinetów stomatologicznych w Radomiu. Oto przykład: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom , który ma umieszczony cennik na stronie. Ciężko rzucić również przybliżoną kwotę za leczenie zęba. Wykonanie plomby to koszt około 80 złotych. Do tego należy doliczyć znieczulenie - koszt: dwadzieścia zł. Jeśli niezbędny jest rentgen to cena wzrasta.

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Jaki jest koszt zrobienia uzupełnienia ubytku w zębie?

Post: #53 adamniczyj
31 maja 2016, 11:30

Dzień dobry. Widzę, że wyszperałeś dość taniego stomatologa w mieście Radom. Ja dałem za plombę około stu pięćdziesięciu zł a za znieczulenie jak mnie pamięć nie myli 40 złotych. Muszę sprawdzić o tym stomatologu komentarze. Jeżeli robi dobrze i tanio to następnym razem pójdę do niego.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości