Poszukuje firmy, która wykonuje natryski prysznicowe na wymiar


marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Poszukuje firmy, która wykonuje natryski prysznicowe na wymiar

Post: #46 marekwirazka
31 maja 2016, 10:30

Cześć, poszukuje sprawdzonego wykonawcy, który para się robieniem natrysków prysznicowych na konkretny wymiar. Posiadam do zrobienia 2 kabiny. Pierwsza z nich musi być dostosowana do niepełnych wysokości w łazience na piętrze z poddaszem użytkowym. Bardzo proszę o namiary na ludzi z okolic stolicy.

podobne tematy:

Po co należy projektować mobilne serwisy internetowe?

Sporo firm duma dlaczego tak dynamiczne modyfikują się wymagania związane ze stronami WWW. Sporo firm lokując posiadane pieniądze w budowę strony WWW myślało, iż jest to wydatek na kilka lat, z którą nic nie będzie trzeba robić. Niestety tego typu myślenie w czasach tak prężnie rozwijających się technologi jest wielkim nieporozumieniem. Serwisy WWW, które były nowoczesne 2 lata temu, na dzień dzisiejszy mogą już nie spełniać dzisiejszych trendów technologicznych.

Czemu tak się dzieje?

dźwigi, windy towarowePowodów takiego stanu rzeczy jest kilka. Najważniejszy z nich a. także chyba kluczowy to konkurencja, która coraz mocniej stawiają na reklamę w wyszukiwarkach internetowych. Posiadanie prostej strony WWW to w obecnych czasach za mało. Istotny jest jej wygląd, dobra nawigacja po stronie oraz właściwie zaprezentowany towar. Do tego potrzebne są nieustanne aktualizacje strony internetowej. Strona musi żyć, bez tego stali użytkownicy posiadają odczucie, iż wasza firma stanęła w miejscu i nie ma potrzeby wracać na nią ponownie. Drugi powód to rozwój urządzeń mobilnych, które zastępują popularne komputery. Większość użytkowników ogląda strony WWW na tabletach. Te urządzenia mają mniejsze matryce. Witryny, które nie mają wersji mobilnej będą się na nich źle otwierały. Niektóre bloki strony WWW będą niewidoczne dla internauty. Także nawigacja po tradycyjnej stronie jest bardzo utrudniona. Efekt: potencjalny klient zrezygnuje z twojej strony i przejdzie do innej firmy, która zbudowała mobilną wersję strony WWW. Obecnie kluczowym elementem strony WWW jest komfort twoich klientów. Konkurencję posiadasz znaczną, która z przyjemnością przejmie twoich kontrahentów. Także wyszukiwarki internetowe dostrzegły tą tendencję i uwzględniły ten punkt do oceny jakości strony WWW.

Czy nieposiadanie strony w wersji mobilnej wpływa źle na pozycję w wyszukiwarce internetowej??

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Oficjalne stanowisko przedstawicieli najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych jest oczywiste: nie posiadanie strony mobilnej będzie wpływać źle na pozycję strony w wynikach szukania. Nie jest to do końca prawdą. Można wskazać sporo branż, w, których firmy nie mają jeszcze tego typu stron. Tak, więc nawet nie posiadanie strony mobilnej nie obniża rankingu domeny dla wyników mobilnych. Natomiast jeżeli w twojej branży firmy dostosowały się do wymagań, to twoja strona internetowa zajmie niższe miejsca wyszukiwania dla urządzeń mobilnych. Natomiast jak ktoś będzie szukał twojej strony na standardowych urządzeniach, twój rezultat nie zostanie obniżony. Podsumowują, jak najbardziej trzeba inwestować w rozwiązania mobilne. Jest to przyszłość internetu i twojej firmy. Nie posiadanie takiej strony na pewno wykluczy waszą firmę z najlepszych i spowoduje problem w pozyskaniu nowych kontrahentów.

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Potrzebuję fachowca, który projektuje natryski prysznicowe na wymiar

Post: #47 lukaszgos
31 maja 2016, 10:40

Nikt nie ma pojęcia kiedy i gdzie wynaleziono szkło. Wiele tysięcy lat temu spostrzeżono, że podgrzewając piasek z popiołem, jesteśmy w stanie uzyskać twardy, półprzezroczysty materiał - były to prekursor szklarza. W Syrii wytwarzano szkło przez szklarzy już 50 wieków temu. Stamtąd zawędrowało szkło do Egiptu i Europy. Szkło to jednak zasadniczo różniło się od znanego nam dziś używanego przez szklarza. Ówczesne szkło posiadało kolor matowy, nieprzejrzyste i nie posiadało wyraźnego koloru. Najstarszymi wyrobami , które wykonał szklarz i odnalezionymi przez współczesnego człowieka są małe kulki i wisiorki, których dawni Egipcjanie używali do przyozdabiania swoich ubrań. Najstarsze znalezione przez archeologów naczynie wykonane przez szklarza pochodzi z 1500 r p.n.e. A pierwsze szklane kielichy i flakony zaczęto robić dopiero ponad 1000 lat później (około 400 r p.n.e.). Prawdopodobnie jako pierwsi naczynia z dmuchanego, roztopionego szkła zaczęli wykonywać Egipcjanie. To oni również, jako pierwsi opanowali zdolność tworzenia szkła kolorowego. Dzięki wzbogacaniu topionych surowców o niewielkie ilości miedzi uzyskiwali czerwony odcień. Około roku 200 p.n.e. zdolność formowania kształtu butelek i karafek dotarła w rejony Morza Śródziemnego. Polegała ona na dmuchaniu w długą cienką rurę, na wylocie, której była umieszczona kropla roztopionego szkła. Tego rodzaju rur (tzw. piszczeli) używa się po dzień dzisiejszy. Szkło podobne do tego jakie znamy obecnie wytworzyli dopiero Rzymianie dodając do masy szklanej rud manganu. Dało im to możliwość uzyskać większą przezroczystość i nadać szkłu bardziej luksusowy charakter. Dynamiczny rozwój szklarstwa w Europie datuje się na IV w n.e. W produkcji szkła specjalizowano się wtedy na terenach obecnych Włoch, Francji, Hiszpanii. Ważnym ośrodkiem wytwarzania szkła przez szklarzy była również Wenecja a później wyspa Murano znana z wyrobów szklanych o bardzo wysokiej jakości do dziś. Wytwarzano tam ówcześnie zdobione lustra a także rozwijano nowe technologie produkcji nadające szkłu o wiele wyższą twardość i przezroczystość. Receptur procesu produkcji szkła bardzo dobrze strzeżono, co pozwoliło wyspie na osiągniecie pozycji niekwestionowanego lidera w wytwarzaniu luksusowych wyrobów szklanych. Cześć, czy widziałeś ofertę tej firmy z Warszawy robiącej unikalne produkty - posiadają bardzo ciekawe pracę Obrazek Z tego co widziałem na ich witrynie internetowej to właśnie mają w ofercie kabiny prysznicowe, które przeznaczone są do montażu na poddaszu. Jak ja robiłem u siebie łazienkę to Internet nie był tak rozwinięty. Sam przymierzam się do skorzystania z ich usług podczas remontu w swoim domu.

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Poszukuje wykonawcy, który wykonuje kabiny prysznicowe na wymiar

Post: #48 adamniczyj
31 maja 2016, 10:42

Cześć, nie widziałem iż są tego rodzaju rozwiązania. Właśnie wykańczam dom i zastanawiałem się jak zaprojektować łazienkę na poddaszu. Taka kabina będzie dla mnie idealna. Muszę się dowiedzieć jak wygląda to cenowo. Dzięki za link do tej strony.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmówki o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość